Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy néha szúr a...

Normális, hogy néha szúr a bal petefészkemnél?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok, hétfőre kaptam időpontot a dokihoz (akkor már 6. hét lesz). Már egy hete érzem, hogy szúr a bal petefészkemnél. Kb. napi 5X érzem. Most ledőltem délután, aztán nyújtózkodtam és belenyilalt a fájdalom, ez fél órája volt és még most is fáj. Ez normális?

2013. szept. 19. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

teljesen rendben van, elindultak a dolgok, :-), nyúlnak a méhszalagok, és ez bizony fáj, szúr, nyilall. Ne tegyél hirtelen mozdulatokat, és kezdj el szedni MgB6-ot.


boldog babavárást!

2013. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,lesz még ennél rosszabb is.Nekem is így kezdődött,aztán két oldalt kezdett el fájni,szúrkált a hasam,néha mindjárt megjön érzésem volt.Van egy-két nap szünet,aztán újra kezdődik.Ez van,nő a méh,nyúlnak a szalagok.
2013. szept. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam! :)
2013. szept. 20. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!