Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha meg volt a magzatvíz vétel...

Botika181 kérdése:

Ha meg volt a magzatvíz vétel mikorra van eredmény legkorábban?

Figyelt kérdés
Szeptember 4,-én le vették a magzatvizet ha baj lenne akkor már értesítettek volna??Tegnap telt le a két hét!Eredményért szeptember 30-án kell mennem!
2013. szept. 19. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ha gond van telefonálnak, vagy azonnal küldenek értesítést. ha nincs, akkor nem sietnek vele. szóval szerintem megnyugodhatsz :)
2013. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Óhh remélem igazad van!!! :)

Az I-es számú női klinikán voltam!!Már szinte nem alszom olyan vagyok mint egy zombi... :)

2013. szept. 19. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
A húgomnak egy hónap volt, de 3 hét után tudtak biztos eredményt mondani
2013. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy majdnem egy hónap mire mennem kell az eredményért de ha baj van akkor kb az mennyi idő alatt derül ki??

Erre lennék kiváncsi !Gondolom nem pont az utolsó nap kapják meg az eredményt!

2013. szept. 20. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt is leírtam, hogy 3 hét után
2013. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2013. szept. 20. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:
A SOTEI-en először gyorstesztet csinálnak, az megvan kb. 1 hét alatt - az orvosom ott dolgozik, tőle tudom. Ebben 5 betegséget szűrnek (pl.: Down-kór), a többit csak a következő lépésben.
2013. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én is szeptember 4-én voltam a Barossban és nekem is 30-án kell mennem. Nagyon izgulok én sem tudom, hogy zajlik a dolog. Drukkolok neked :)
2013. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor lehet találkozni is fogunk... :)

Nekem délre kell mennem!

De már nagyon izgulok!

remélem nem ott közlik velem hogy baj van.....

2013. szept. 23. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!