Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen integrált teszt eredmény...

Ilyen integrált teszt eredmény mellett megcsináltatnátok a magzatvíz vizsgálatot? Down korra 1:330

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok és 34 éves
2010. jún. 24. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a saját megnyugtatásomra biztos. De bizti nincs baj, mert én úgy tudom a 300 alatti a rossz, a tiéd, ha még egy kicsit is de több:)Az orvos nem javasolta egyébként?
2010. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem akarnék beteg babát, ezért én megcsináltatnám, vagy pedig legalább 5 különböző ultrahangos orvoshoz és különböző uh gépekhez mennék el megerősítésre, hogy beteg-e vagy sem.

De ha betegen is megtartanád, akkor mindegy.

2010. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia


Csináltass meg mindent, amit tudsz. És azért ne felejtsétek el a down kór nem a legrémisztőbb genetikai betegség, annál csak sokkal rosszabbak vannak! Én tapasztalatom egész terhesség alatt kórházi uh hegyek két kórházba is, 4D hegyek, ilyen olyan kategóriás uh-s orvos. Senki nem vette észre, hogy baj van, pedig nagyonis volt csak senki nem hitt nekem. Node nem elijeszteni akarlak, csináltass meg mindent amit csak lehetséges és dönts belátásod szerint. Egy 4D-s uh-n a downt szerintem ár lehet látni!

2010. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnos ezek a vérvételek csak 85%-ban pontosak és statisztikai eredményeket adnak ,az uh-ák 70%-ban akkor is ha nagyon profi gépről van szó ezt nem magamtól mondom hanem a genetikus szavait idézem akinél voltunk tanácsadáson nekem a kombinált tesztem 1:53-hoz down kort mutatott meg vártuk az integráltat az jó eredményeket mutatott kérdeztem hogy most melyik a pontosabb azt mondta egy szinten vannak nem tudja garantálni hogy az integrált mutat valós eredményt akkor kértem az uh-át azt mondta az még annyira sem biztos mint a két vérvétel úgyhogy el vállaltam az amniocentézist bár már vesztetem el babát 21 hetesen belevágtam(a down kor esélye 2%volt a vetélésé 0,5% ezt a genetikus mondta ) azt mondtam hogy minthogy beteg baba legyen inkább én szenvedjek most mint ő egész életében de túléltük a baba teljesen egészséges és örülök hogy úgy döntöttünk én és a férjem is megnyugodtunk és most már teljes nyugalommal várjuk a szeptembert maga a vizsgálat nem fájt azt sem mondhatom hogy rossz volt mire bele éltem magam már kész is volt utána két napig szigorúan feküdtem és még két hetet nagyon kímélően töltöttem jó döntést kívánok és egészséget a babádnak és nektek is 28 hetes km
2010. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj az kimaradt hogy 30 éves vagyok
2010. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!