Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hetesen átlagosnál keveseb...

30. hetesen átlagosnál kevesebb magzatvíz - valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, nem mondta, hogy kóros lenne, megnézte veséjét, szívét, méhlepényt, minden alkatrészét a babának részletesen. De csak itthon vettem észre, hogy átlagosnál kevesebb magzatvíz van. Annyit mondott még, hogy mivel terhességi cukros vagyok, az lenne a baj, ha több lenne. Azóta utánaolvastam, hogy nem feltétlen baj, ha kicsit kevesebb, mert lehet átmeneti dolog is, de olyat is olvastam, hogy valakinek emiatt korábban indult a szülés. Van valakinek saját tapasztalata? Nem lett koraszülött a babátok?
2013. szept. 19. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, 2 hét múlva kontroll, ott már normális lett a mennyiség és a lányom a tervezett indítás előtti este született. Ne izgulj!
2013. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez miatt inditották 36.héten.
2013. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 38. héten volt, de meg is szültem a babát, mondjuk nem ezért, hanem itt volt az idő (+ telihold volt) :)

amúgy én éreztem, hogy szegény gyerekre szinte rátapad a magzatburok :) :) mondtam is, úgy érzem, nagyon kevés lett a hely odabent szegény gyereknek...

nekem PANANGINT javasolt szedésre az orvos (javítja a keringést, ezáltal több magzatvíz termelődik) és mondta, egyek sok gyümölcsöt, hátha attól is gyarapszik a víz (azt olvastam viszont, hogy folyadékbevitellel nem lehet több vizet csinálni odabent)

szerintem emiatt nem lesz koraszülésed, gondolom, majd termelődik több folyadék, most pont ilyen időszak volt, hogy kevesebb...

2013. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na nekem meg az a baj hogy ez a 32.héten derült ki ,valamivel kevesebbet irt a dr nő a papiromra!!

Félek nagyon

2014. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!