Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet hogy 26 hetesen a...

Létezhet hogy 26 hetesen a baba harántba fordult?!?

Figyelt kérdés

Eddig ugy fekudt, hogy feje jobb lent, labai bal font. Keresztben.

Ma felkeles utan 2 oraval majd osszeestem, ugy feszitett bal oldalt, le is kellett ulnom, meg olyan furcsa es mas erzesu volt a hasam, teljesen olyan mintha harantba fordult volna. Es most mashogy is erzem a rugdosasat... :) nehez mennem is, tok furcsa a hasam, ha ugy marad en megorulok....nagyon erdekes. :)

Bemenjek ide a korhazba hogy vizsgaljanak meg? ( nem ide jarok orvoshoz)


2013. szept. 20. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ezen kívül nincs gondod akkor felesleges szerintem, ilyenkor még össze vissza forognak. Sőt megnyugtatásul mondom, hogy pl a 2. lányom végig farfekvéses volt már megvolt a vérvétel meg a beutaló, hogy beszéljek az altatóorvossal a császár miatt, aztán a 38-39. héten befordult, úgy, hogy meg se éreztem pedig azt mondták, hogy ilyenkor már megérzi az ember. Pedig nem volt kicsi (3550 g) van amikor még szülés közben is forognak. Szóval nyugi :)
2013. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Emiatt en nem mennek be.
2013. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az enyém először fejvégű volt, aztán faros, most harántfekvésben van (33. hét). Nem mondom, hogy kellemes, de csak emiatt én nem mennék kórházba, ha nincs görcs, vagy ilyesmi.


Persze, ha ideges vagy, akkor megnyugtatásul elmehetsz, de ez még nem gond :)

2013. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, összevissza forognak. A fiam nekem is haránt feküdt, aztán fejjel, aztán haránt, megint fejjel, farral, haránt...Ha aggódsz, nézesd meg magad, akkor megnyugszol.
2013. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne, hogy megfordult? 26 hetesen még simán megfordul. De még 30 hetesen is.

Nekem 26 hetesen faros volt a fiam, 33 hetesen már fejvégű, tehát nekem is ezekben a hetekben fordult meg a fiam, de szerencsére már úgy is maradt.

És ezért nem kell orvoshoz menni. Teljesen természetes és normális, ha megfordul, ha forog és mocorog.

2013. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azert kerdeztem hogy bemenjek-e, mert ez a fordulasa fajhat ennyire vagy esetleg mas miatt fajhat a hasam...

Nekem fura ez a forgolosdi, mert az elso egyaltalan nem volt forgos, fejvegu volt vegig. Ez a baba meg nem all, teljesen mas a ket terhesseg... :)

2013. szept. 20. 09:38
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

Mit ereztetek meg mikor harantba volt?

2013. szept. 20. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 18 hetesen volt harántfekvésben, utána 26 hetesen medencevégű volt, rá egy hétre fejvégű. Egy darabig úgy maradt, most a 30. hétben vagyok, de tegnap tuti, hogy megint harántban volt :D Ebből kiindulva a tiédnek is még bőven van helye forgolódni, ettől ne tarts szerintem :)
2013. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Csak annyit éreztem, hogy kényelmetlen volt a fekvése, mindig a bordáimat nyomta.
2013. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!