Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nst kérdés? Ma az első nst-n...

Nst kérdés? Ma az első nst-n egyszer lement a baba szívhangja 90-re. Uh-ra küldtek, ahol minden rendben volt, de a lepény 2-3fokban érett, és elszórtan infarktusos.

Figyelt kérdés
Visszaküldtek nst-re,jó lett,a doki azt mondta,hogy nem tetszik neki,hogy le esett először a szívhang,és hogy ilyen a lepény.Azt mondta holnap után ismét nst,és hogy meglátjuk mit mutatnak a vizsgálatok.Akkor ezekután 2naponta kell nst-re járnom?Ugye nem lesz baja a babának?Megszülethet előbb?
2013. szept. 18. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj, bízz az orvosodban, így a leírtak alapján alaposnak tűnik.
2013. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennél jobban nem lehetne odafigyelni Rátok. Hány hetes vagy?
2013. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Holnap töltöm a 36ot.A méhlepény miatt megindíthatják?úgy félek,hogy rendben van-e minden,el látja e a lepény rendesen.Párszor rákérdezett az orvos,hogy mikorra vagyok kiírva.Nem magán dokinál voltam,hanem ambulancián.A magán dokimban nagyot csalódtam,uh ezután ambulanciára járok.Itt ma nagyon rendes volt az épp rendelő doki.
2013. szept. 18. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!