Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális, hogy majdnem...

Ez normális, hogy majdnem minden éjszaka azt álmodom, hogy szülök?

Figyelt kérdés
Gondolom az egész napos erre gondolás után az agy így dolgozik,hogy aztán ezt álmodom.Mondjuk az utóbbi egy hónapban szinte minden éjszaka szültem.Mióta tudom hogy császár lesz,azóta császárral szülök,át is élem,szinte fáj a vágás stb,már teljesen kész vagyok ettől.Második baba,és 35 hetes vagyok

2013. szept. 20. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Múlt éjjel én is azt álmodtam, hogy szültem egy gyönyörű kislányt. Nekünk ez a mostani a második próbálkozós hónapunk.


AMúgy a kérdésre válaszolva, szerintem telejsen normális. Ezen jár a fejed, persze, hogy ebnned marad éjszakára is.

2013. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Így készül fel az agyad a szülésre. Ha úgy tetszik, tréningezik. Azt mondjàk, hogy aki a szülésről álmodik a szülés előtt, sokkal bátrabban nézz szembe a szülés alatti kihívásokkal, mert már felkészült lelkileg is.
2013. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én is mindig szültem álmomban a terhességeim során :)


És álmomban a szülés sosem fájt :)


Bezzeg a valóságban.... :(

2013. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg párszor azt álmodtam, hogy már megvan a kicsi :)

37 hkm.

2013. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a páromnak vannak rémálmai ezzel kapcsolatban nekem eddig még nem voltak :)

39 hkm

2013. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!