Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiírás napja után még...

A kiírás napja után még mindig nem jön a baba, lépcsőzés, stb? vélemények? Várjam meg még beindítja, egy hetet vár azt mondta.

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szülésznőm és az orvosom is egyetért abban, hogy lépcsőzni nem csak felesleges, de veszélyes is a mamára és a babára nézve is. Megterheli a lepényi keringést! A kismama vérnyomása megemelkedik közben, a levegőt nehezebben veszi, stb.

Szülés beindítására a legjobb a szeretkezés. Ha nem válik be, akkor jobb megvárni az orvosi segítséget, nehogy gond legyen!

2013. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én lépcsőztem, és akkor sem jött...:-)) De én be is feküdtem a kórházba..csak úgy otthon nem mertem volna, de ott úgy voltam, hogy helyben vagyok, ha vmi történés van..:)

Várt az én dokim is, nekem minden eredményem jó volt, a baba jól volt. Azt mondta, hogy akkor jöhet szóba előbb indítás, ha romlik a lepény ellátása, vagy lassul a szívverése, vagy bármi..de akkor gondolom nálatok is minden okés..

Had maradjon ne aggódj, tudja mikor kell jönnie..:-))

2013. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kórházban akartunk lépcsőzni de azt mondta az orvos,hogy felesleges,mert nem indítja be a szülés,csak jól lefáraszt!Azt mondták,hogy ha a baba nem akar megszületni akkor akármit csinálhatunk ugysem fog megindulni,hát nem is indult meg egyiknél sem!
2013. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nálam is hála Istennek minden rendben a picivel, ctg se nagyon mutat ki még összehúzódást, szívhangja is jó. minden rendben van. Én se nagyon díjazom ezeket a praktikákat, inkább várok rá.
2013. szept. 20. 11:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Én futópadoztam is, az sem segített.:)
2013. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

40+5-re szültem. Lépcsőzni nem nagyon lépcsőztem, megterheli a méhlepényt + mire itt az idő addigra jól el lehet fáradni benne. Én mindent kipróbáltam amit csak lehet, ittam tonikot, ettem fahéjasat, csípőset, sétáltam nagyokat amennyire tudtam, de semmi.. Amíg rendben van a bébivel minden addig szerintem felesleges aggódnod. :)

Én 2x kaptam OTT-t és még így is alig akart beindulni, fájásgyengeség + császár lett a vége(rosszul is fordult be a bébi, nem ijesztgetni akarlak :D). Amúgy az orvosom azt mondta, hogy aki túl hordja annak általában fájásgyengeség áll a háttérben, de rá tudnak segíteni oxytocinnal. Könnyű és gyors szülést kívánok :)

2013. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire van így. Pont 41 hétre szültem, nem volt sem fájásgyengeség, se más probléma. nem egészen két óra alatt megszületett a fiam, pedig első gyerek.

Én nem csináltam semmit, csak vártam. Ha itt az idő, úgyis beindul. Lett volna még 4 napom az indításig.

Szerintem pihenj, lazíts, más úgysem tehetsz.

Tudom, hogy türelmetlen vagy, de nekünk azt mondták előtte, hogy örüljünk, van egy plusz hét nyugalom :)

2013. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én lépcsőztem,és nekem 1 nappal hamarabb jött mint ahogy ki voltam írva :)
2013. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi lányok, várok türelmesen :) én is nagyon szeretnék hamar megszülni pár óra alatt, első baba lesz, kisfiú. szorítsatok!!
2013. szept. 20. 14:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom 39+4 napos, semmi jele, hogy a közeljövőben ki óhajtana bújni a kicsi, ami azért furcsa, mivel az első egy hónappal a második 2 héttel a kiírás előtt született. Ez azt eredményezte, hogy két napja folyamatosan azt álmodom, hogy szülünk, de én mindig lekésem. Az első kettő is apás szülés volt és nem akarom megszakítani a hagyományt:)
2013. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!