Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem keményedek, ez baj? Vlt...

Nem keményedek, ez baj? Vlt aki úgy szült, hogy nem keményedett egyáltalán?

Figyelt kérdés
Jövőhét péntekre vagyok kiírva, de semmi jele nincsen!!!!
2013. szept. 20. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Nekem semmi jele nem volt, hogy szülni fogok. Mindket babánál a semmiból jöttek az 5 perces fajások. A terhességeim alatt soha nem keményedett a hasam. Szerintem ez alkati dolog.
2013. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi jele. Még akkor sem, mikor már a szülőszobán voltam. Kb 1 órával később éreztem először fajást, a burokrepesztés előtt picivel. Elég gyors baba volt a fiam.
2013. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy nálunk is hasonló, és nem fogom túlhordani, mert már nagy várjuk őt!

Rengeteget sétálok gyorsabb tempóban, de semmi sem.

2013. szept. 20. 17:45
 4/4 Nokta-Major Andrea ***** válasza:
Én keményedek, viszon nincs nyitva a méhszályam.A ctg nem mutat fájásokat és én keddre vagyok kiírva. Szerintem ne aggódj, ha túl is hordod már nem sok van hátra :) Gyors szülést kívánok
2013. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!