Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furi érzésem van, ugye nem...

Furi érzésem van, ugye nem kell orvoshoz menni? Más is érez hasonlókat?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a hosszú leírásért.

Egy-két napja úgy érzem, hogy eléggé lent mocorog, és ha sokat mozog egy idő után eléggé fáj ahogy mozog stb.

Állva olyan fura érzésem van, mintha valami pattanna odabent vagy valami ahhoz hasonló. És néha bele- belenyilall a szeméremdomb felett.

Kicsit mintha kevesebbet mozogna, és nem is rúg olyan nagyokat. De mozog!

28hkm


2013. szept. 20. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmas a mozgása, nem erősnek ha nem inkább fájdalmasnak mondanád szerintem nézesd meg a dokival. Lehet kevés neki a magzatvíz, vagy most fordult meg és ezért érzed máshogyan a mozgásait. Az mindenképpen jó hogy mozog, nagy baj biztosan nincsen! Én 32 hetes vagyok, én nem éreztem olyat amit leírsz, de ez semmit sem jelent. Nekem ha mozog akkor elég erőteljesen mozog (elég nagy babám is van) de azt nem fájdalmasnak mondanám inkább erős rúgásnak.
2013. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Maga a mozgás nekem sem, csak amikor ott lent sokat mozog az kellemetlen, mintha eltalálna valamit.

Most 2 napja nem rúg nagyokat, pedig eddig nagyon ficánka volt, és van ereje. Lehet front?

2013. szept. 20. 19:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Én a 29. hét legvègén éreztem ezt azzal a különbséggel, hogy rendkívül aktív volt. De mivel nem találtam normálisnak, és furcsák voltak azok a pukkanások, így elmentem a dokihoz. Jól is tettem. Én kinyíltam 1 ujjnyira külső, belső is, azóta pihi. Ha nem megyek be ki tudja mi történik. (Koraszülés...) Szerintem inkább 1 felesleges kör, mint valami probléma...
2013. nov. 26. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!