Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák volt valaki...

Kismamák, anyukák volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
38 és fél hetes vagyok,de UH szerint a babám csak 37 hetesnek felel meg. Ez rosszat jelent? A doki szerint most 3200 gramm körül van. Volt valaki,akinek szintén le volt maradva a babája,de végül teljesen egészségesen született? Izgulok nagyon.
2013. szept. 21. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyire vigasztal, ha azt mondom neked az én babám 35. hétnek felel meg?:-)

Pár miliméterről van szó! Pedig, ha nézel egy magzat méret táblázatot, és rájössz, hogy normális:-)

A BPDje a 38. héten 88 volt, és a táblázatban normális!

Nyugi, itt a baba már akkor, hogy nem tudják pontosan lemérni! De ezt mondták is...


39+2hkm

2013. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az en lanyomat a kerek 38. heti uh-on konkratan 35 hetesnek merte a doki bpd-je 89 mm volt a haskorfogata meg csak 34 hetesnek felelt meg 2680 gr-ot mondott. Nem szolt hogy gond lenne, en viszont termeszetesen a leheto legborzalmasabbakat olvastam a neten a retardacion at a sorvadasig, a maradek 2 hetem rettegesben telt kb, hogy mi lesz ha kibujik, vegul 40+4 hetre jott 57 cm-rel es 3630 gr-al, tokeletesen egeszsegesen. A doki akkor nagyon nagyon elmert valamit (nem az en dokim uh-zott akkor mert szabin volt), de az en dokim utana mar megnugtatott, hogy fiatal kollega, meg az uh teved boven, eleg ha epp ugy mozdult, vagy kortyolt a magzavizbol, vagy epp kakilt pisilt stb. Mondjuk o a szules napjan pontosan tippelte be gyakorlatilag a mereteit, legalabbis a sulyat, a fejrol viszont megmondta, hogy az tenyleg csak kosza meres, mert gyakorlatilag mar majdnem a szulocsatornaban volt akkor, nem nagyon birta merni. De minden mas bejott, amugy 34 cm-es lett a fejecske.

Tudom, konnyu mondani, mert en is olni tudtam volna, aki ezt mondta, de nyugi, sajat tapasztalat, az uh tenyleg teved. A te babad merete pedig tokeletes.

2013. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!