Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek leszállt már a...

Szerintetek leszállt már a pocakom?

Figyelt kérdés

Első babám várom, a keményedéseken kívűl (2 napja) semmi "bajom"!!!!


[link]


2013. szept. 22. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon lent van.

Bár ez nemigen jelent semmit, én a 41. héten szültem és végig fent maradt.

2013. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha már jönne! Vagy legalább valami "jel" lenne! Már szúlöpózban volt kedden, és jól kitapintható volt a buksija... Nagyon sokat mocorog, mint mindig!

Gratulálok a babához első!!

2013. szept. 22. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon lent van. nyugi nem midnnekinek van előre jele. egyik barátnőm este 10-kor még étteremben vacsizott a férjével, 3-kor meg volt a baba. A másik este 7-kor mondta hogy ááá nem a akiirt napon születik már mert semmi jele 11-kor megszületett a kiirt napon mégis. 2 óra alatt tágult ki elötte teljesen zárt volt még.
2013. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ezt olvasni!! Így is reménykedek legalább! De aludni sem tudok már, úgy érzem mintha egy hatalmas betonkeverő lennék, forgolódok egy pocakkal. Holnap nst és doki, remélem biztatnak egy kicsit:/

Köszönöm lányok!

2013. szept. 22. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már beilleszkedett és kitapintható a feje, akkor már biztosan leszállt, mert a "leszállás" ezt jelenti. Türelem, türelem, tudja a tested és a babád, hogy mikor kell megszületnie. Minden jót nektek.
2013. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, viszont kívánom!
2013. szept. 22. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szép szülést kívánok!!
2013. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!