Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mennyire lehet gáz a...

Az mennyire lehet gáz a magzat fejlődésére, ha olyan multivitamint szedtem az első hetekben, amiben 10.000 NE A vitamin és 1.000 NE C vitamin van?

Figyelt kérdés
2007. szept. 30. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A C-vitamin nem ártalmas, mert vízben oldékony és kiürül a felesleg, viszont az A, D, K, E-vitaminok zsíroldékonyak és elraktározódnak így túladagoláskor mellékhatásai vannak. Az igaz h a nagyon sok A-vitamin fejl.rendellenességeket okozHAT, de sztem nincs baj!!! Én mióta terhes vagyok előtte és utánna is antibiotikumokat szedtem, bár állítólag olyanok voltak ami nem káros, sok olyan gyógyszer van amit ilyenkor is nyugodtan lehet szedni szóval nem hinném h ebből bajotok lenne! Továbbra viszont ne szedj olyan vitamint amibe 5000NE- nél több A-vitamin van! C-t én most is napi 1000mg-ot szedek immunerősítés és gyengeség leküzdése céljából! 8hetes kismama
2007. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!