Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan próbáljam megértetni a...

Hogyan próbáljam megértetni a párommal, hogy semmi gondot nem okozhat, ha továbbra is normális szexuális életet élünk, amikor csak jólesik?

Figyelt kérdés
Rettenetesen frusztrálja, hogy nem vagyok egyedül a testemben, és zavarja még a dolog gondolata is. Úgy fogalmaz, persze ez őrületes butaság, hogy "nem akarja a saját gyermeke arcához tolni" azon testrészét, illetve fél, hogy valami baja lesz. Most mit csináljak vele, hogyan győzzem meg, hogy sem baja nem lesz a babának, sem semmi egyéb gond nem történhet elvileg?
2008. júl. 3. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én páromnak is ez a berögződése, hogy összenyomja a babát, ez tipikus férfi gondolkodás!Mi ugy oldottuk meg hogy én vk felül!De néha zavarja!18 hetes kismami

2008. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezzel a berögződéssel van a probléma Nálunk is. Tudja, hogy ott a baba, és ez visszatartja.
2008. júl. 3. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod elkerülni, sokat lehet erről olvasni, hogy paráznak. De ezzel nincs is baj szerintem, inkább ez legyen benne, minthogy ne érdekelje. Az utolsó másfél hónapban az én páromat már egyáltalán, sehogy nem lehetett rávenni egy kis szexre. Aztán a szülés után még 7 hétig, mert akkor meg nekem lett volna kellemetlen, szóval volt egy pár szexmentes hónapunk. Persze, ha az eleje, közepe felé jársz, esetleg mutathatnál neki olyan oldalt, ahol a baba fejlődését, elhelyezkedését mutatják be, meg hogy mennyi van attól, hogy ő hozzáérjen.
2008. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mond, hogy ami neked jó, az a babának is, de erőltetni nem szabad.

egyébként véletlenül sem kerül a babával kapcsolatba a dolga, mert sok minden elválasztja, és a magzatvíz miatt lehet hogy nem is érez semmit, csak a te orgazmusodat.

2008. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy a babának ez teljesen természetes, nem fogja 15 év múlva az arcába vágni, hogy "apa, hogy tehettél ilyet????" :):):), mivel nem is emlékezhet semmire, mivel nem is érez belőle semmit. Egyébként én azt hallottam valahol, hogy az orgazmust a baba is "élvezi" a felszabaduló endorfinok miatt. Érzi, hogy az anyukája boldog, és akkor ő is az.

De lehet, hogy érvekkel nem lehet meggyőzni, mivel valószínűleg tisztában van vele, hogy mi a valós helyzet, csak valamiért mégis zavarja a dolog.

Szerintem ne erőltesd nagyon, próbáljatok egymásnak máshogy örömet okozni. :)

2008. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.Ne eröltesd,ha ö nem akarja.Szeret és a babát is,azért félti.Nálunk ugyan ez volt,aztán az 5-6.ónaptól semmi a szülés utánni 5.hétig....

Majd megoldódik.

Mondhatod neki,hogy a babának nem árt,merzt ez így van.Nálunk a páromat is az zavarta,hogy nem voltunk "egyedül".

2008. júl. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én párom, hogy most terhes vagyok (14 hetes), az orális sextől hárult el inkább.
2008. júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt sex, a huszonakárhanyadik héttől / nem emlékszem pontosan /, de már arra is alig tudtam rávenni. Persze az én kislányom elkezdett rugdosni közben, hát ez végképp betette a kaput. Nem szabad erőltetni, inkább örülj neki, hogy ennyire félti a babát. Ki fogjátok bírni, a legtöbb esetben így viselkednek a férfiak. Majd bepótoljátok!:-)
2008. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel valóban nem vagy egyedűl. Nálunk is ez a helyzet, fél, hogy baja lesz. Hiába magyarázom, h azért nincs neki akkora, h kárt tegyen benne, na meg burokban van a drága. Ami nekem jó az a kicsinek is. A nőgyogyival is próbálkoztam, de nehezen érti meg. Nekem pedig hiányzik. Én a 31 hétben járok és két kezem meg tudom számolni, hogy mennyit voltunk ez idő alatt együtt:( Én is bízom benne, hogy sikerül rá hatni vhogy. Ha van vkinek ötlete, várom én is..
2008. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a hozzászólásokat és az ötleteket/tanácsokat!
2008. júl. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!