Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom már nem akarja a...

A párom már nem akarja a sex-et, mert kismamaként tekint rám, és meg is beszéltünk mindent, ahogy kell. Mégis miért nem tudom ezt belül feldolgozni? Hogyan tudnám megértetni magammal, hogy ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Mit tegyek az agyammal?24 hetes kismama.
2008. febr. 12. 05:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 21hetes kismama vagyok. Az én párom is félt ez elején,mert nem akart ártani nekem es a babanak,de megbeszéltük,hogy ovatosan lehet közösülni. Miota terhes vagyok mi még jobban kivánjuk egymást,de persze ovatosan. Ugy gondolom,hogy nem a szex a fontos,de kell atz is. Nekem azt mondta a doki,hogy nyugodtan mert a baba is élvezi nem ártunk neki. Szerintem a szex is valamilyen modon fontos engedjétek egymásnak,kivánjátok meg egymást nyugodtan,csak ovatosan. Kuta vagy kanál pozban lehet. Doki ajánlotta.
2008. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel most erzekenyebb vagy a szokottnal valoszinuleg bantani fog meg egy ideig. En is igy vagyok a parommal, mindig jo volt a szexualis eletunk, mindig ereztette velem hogy nem csak szeret de kivan is, amig elkezdett noni a poci es tudja hogy van ott valaki? Eleinte nem problemaztam de a 21. het korul a hormonjaim beindultak es egyfojtaban csak a szexre tudtam gondolni. Mivel lattam hogy o nem akarja, nem is eroltettem. Remelem ez atmeneti allapot es a picur szuletese utan helyreall minden. Hidd el nagyon sokan vannak igy ezzel es minden rendbe jon majd. Kellemes babavarast! Egy 32 hetes kismama.
2008. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Inkább a pároddal tegyél, ne az agyaddal:-)

Attól, hgy kismama vagy, még lehet szexelni!!! ha az orvos nem tiltja:-)

Végig lehet nemi éltet élni, ha az orvos nem tilt, csak azért nem kell lemondani róla, mert babát vársz.

Én 23 hetes vagyok, de mostanában megint nagyon kívánom a szexet.

Ami neked jó, az a babának is, nincs mitől félnetek!!!.-)))

2008. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És pesze olyan is van hogy a kismama nem kívánja a szexet nálunk éppen ez a helyzet.

31 hetes kismama

2008. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!