Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehetséges hogy 6+3hetesen...

Chritine kérdése:

Az lehetséges hogy 6+3hetesen látszódjon a pocim?

Figyelt kérdés
Mert alulról felfelé gömbölyödik , eddig lapos hasam volt teljesen de mostanában egyre jobban nő.
2013. szept. 23. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
_Nem
2013. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, ez még csak puffadás :)
2013. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még csak a puffadást láthatod. :)
2013. szept. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgok ezek,nekem az elsőnél 13.hetesen kezdett el látszani,most 7 hetes vagyok,és már én látom a változást,lehet hogy még a kívülállók nem látják,de én már észreveszem.Szerintem lehetséges.
2013. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a puffadás miatt igen, de ez még nem a baba miatt van, de apuffadás viszont igen:) A legtöbb kismamának van csak akinek nem teljesen lapos a hasa az esetleg észre sem veszi.
2013. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem! a 6 hetesen magzat 4-5 mm. puffadás jellemző ilyenkor még.
2013. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sajnos. Csak fel vagy puffadva. Még picike a baba ahhoz, hogy látszódjon :) De ne aggódj! Két hónap múlva már elkezd látszódni a pocid, de az is lehet, hogy kicsit hamarabb. Én 19 hetes vagyok, kisfiút várok és 14 hetesen vettem elsőnek észre a pocakomon és 18 hetesen már mások is megkérdezték, hogy gyereket várok-e. :)Jó babavárást!
2013. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt éreztem, az orvosom szerint ez még nem a növekvő méhem, hanem a hCG hatása, lazulnak az izmok, szalagok, hogy legyen majd hely!
2013. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ugyanígy jártam:) kb. 6 hetesen vettem észre, hogy nagyot nőtt a hasam. Persze fel voltam puffadva, mint egy lufi, de mégis furcsállottam, hiszen nekem is lapos volt a hasam világ életemben. Sajnos így nem volt lehetőségem túl sokáig titokban tartani, de sebaj! Azóta (most 12 hetes vagyok) viszont nem nőtt semmit, úgyhogy ne ijedj meg, kerüld a puffasztó ételeket, de meg is kívánsz valamit, azt csakis délelőtt edd:) Nekem általában reggelre "visszament" egy picit.

Vigyázz magadra:)

2013. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!