Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendo anyukák. Mikor kezdtete...

Leendo anyukák. Mikor kezdtetek el vásárolgatni a szuletendo babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Babakocsit 4. Hónapban,mert rámjött hogy azonnal vennem kell valamit.....:D Aztán 7.hónaptól veszegettem ezt-azt,de nagybevásárlás kb 2 hete volt a Brendonban úgy 350 ezerért.Nincs gyerekes ismerösünk,illetve aki volt attol olyan rongyokat kaptam hogy a kutya alá nem tenném,igy mindenböl ujat vettem.
2013. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja,most vagyok 34 hetes,szerintem meg van mindenünk.
2013. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el, 21. hetes vagyok. A hétvégén vettem babakocsit, és most kezdtem a ruhákat.
2013. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

16.hettol aprankent kezdtuk a vasarolgatast.(az elejen unisex dolgokat mert hiaba mondtak, hogy kislany a genetikai uh-ig vartunk a rozsaszin dolgokkal)

Legszivesebben mar akkor vasaroltam volna mikor kiderult, hogy jon.Ahol elunk van 1-2babona meg amire a dedi szulok miatt figyeltunk.

Pl van a,hogy akkor kezdjunk vasarolgatni mikor a pici megmozdul...na ez a 16.heten megtortent...masnap mentunk:-)

Szerintem jobb idoben felkeszulni es nem egyszerre mindent megvenni.

Anyagilag es idegileg is konnyebb igy legalabbis Nekem.

Januarba szulok es decemberbe a hidegbe ..esetleg hoban es a karacsonyi tomegben mar nem szivesen jarkalnek a holmik utan.

Ezert novemberre ugy terveztuk mindent megveszunk.

2013. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
32.heten csaptunk bele a lecsoba. 35 hetes vagyok, megvan minden, mosok-vasalok es kesz. Azert akkor kezdtuk, mert addig dolgoztam, illetve eleg aktivnak ereztem magam, tudtam, h hamar elintezem. Ha kell ruhakat is venni, azt akkor a szezonalitas miatt kimondottan a 3. trimeszterben erdemes. Nyaron mar betevedtem neha a kisrucikhoz, de csak cernasapka, napozo es tarsai voltak, ez teli babanak nem alkalmas...
2013. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
20 hetesen kezdtünk el vásárolni, 34 hetes vagyok,minden megvan.
2013. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor betöltöttem a 12. hetet, és az orvosom mondta hogy minden rendben (de még nem volt meg a genetikai UH), akkor vettem 1 db unisex 56-os bodyt, hogy legyen mit nézegetni :)

Aztán a 14. héten sor került a genetikai UH-ra (most nem taglalnám miért ilyen későn), minden rendben volt, így elkezdtük kifesteni a babaszobát. 98%-ra mondták hogy kislány, de a 18 hetes UH-ig, azért én sem rózsaszínezek.Illetve elkezdtük megcsinálni a lakásban azkat az átalakításokat, amit nem baba mellett akarunk majd. Plusz polcok, vendégágy, stb.. A babaszoba állatos, és unisex. Ha a festés megvan, veszünk szőnyeget. Így már lesz hova pakolni, megkezdjük a vásárlást, szépen elosztva a költségeket a visszalévő 5 és fél hónapra.

Nem vagyunk babonásak.

2013. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
20. Het utan amikor megtudtuk a nemet. Kb 34 hetesen mar minden keszen alt. 37Hkm
2013. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten vettem meg az első darabokat, de a nagymamája és a nagybátyja már sokkal előbb nekiállt vásárolni.Vettem szopi párnát, hálózsákokat, textil pelust, rendeltem a nextből rugikat és bodykat. Aztán ma rendeltem újra egy nagyobb adag ruhát a nextből. Ezzel a ruha dolgok le vannak tudva. Ha ma még lesz időnk, akkor megrendeljük a bababútort. A bútor már ki van választva, csak szólni kell a cégnek. Ami még hátra van az a matrac, ágyneműgarnitúra. Ezekről halvány fogalmam sincs, hogy hol vegyem meg és milyet. A legjobbat szeretném és az eddig látott ágyneműgarnitúrák nem hatottak meg, ill. a mindenki által dícsért kókuszmatracról valahogy van egy érzésem, hogy csak felkapott dolog. A babakocsival bajban vagyok. Kiválasztottam már, de a kereskedő már kétszer rendelt másnak olyan színt amit én is kértem, de a gyártó mindig mást küldött. Így most kétséges, hogy lesz-e egyáltalán olyan szín amit szeretnék, vagy más szín mellett kell döntenem, ne adj Isten más babakocsi mellett...30 hkm vagyok, szóval a 29 héten vásároltam először,de pár nap alatt meg lesz minden. Csak már a lakásfelújításon legyünk végre túl.....
2013. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 21hetes kismami vagyok,elég sok mindenünk megvan már.Már csak ruhák kellenek és pár apróság.Novemberre szeretném,ha minden meglenne.
2013. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!