Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akik erre a hétre...

Kismamik akik erre a hétre vannak kiírva? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem semmi bajom. Néha keményedek, de ennyi! Nagyon sokat mozog a kislányom:-)) többet, mint valaha!

Péntekre vagyok kiírva:-)


2013. szept. 23. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm csütörtökre volt kiírva de múlt héten megszült, már otthon vannak a babával. Nehéz volt a terhessége utolsó két hónapja, feküdnie kellett, nagyon ki volt tágulva , folyton fájásai voltak úgyhogy ha aznap nem indul be a szülés akkor indították volna. Bocs hogy én írtam, de láttam hogy senki sem válaszolt. Anno az én előző terhességemnél teljesen fitt voltam, 40+0 héten szültem előjel nélkül, magzatvízelfolyással kezdődött pedig biztos voltam benne hogy túlhordom (tényleg semmi jel nem volt, nem keményedtem, kapáltam és kertészkedtem egy csomót). Az én utolsó heteim ilyenek voltak. Most a 2. babával vagyok (remélem) terhes, holnap megyek először dokihoz.
2013. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy! Köszönöm a válaszod:-))

Gratulálok nektek!! Már nagyon várom, de szerintem nem lesz nekem ilyen előtte fáj pár nappal..vagy héttel..:-)) legalább is merem feltételezni:-))

2013. szept. 23. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

én szombatra vagyok kiírva.

És már nagyon várom jól vagyok, csak lelkileg megterhelő már egy kicsit :)

De nincs semmi jele hogy jönni akarna a baba vannak néha jóslóim, de nem vészesek és mindig elmúlnak.

Most már tudni szeretném mi a helyzet :)

2013. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, de nekem még görcseim sincsenek, sőt tegnap sem keményedtem talán csak 2-3x:D tehát, semmi jele! Már türelemetlen vagyok:)))

Hol fogsz szülni?:)

2013. szept. 24. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!