Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismamik, hogy...

24 hetes kismamik, hogy vagytok, mekkora a pocakotok?

Figyelt kérdés

24 hetes 2 napos vagyok, és még mindig alig látszik a pocim. Alacsony vagyok és vékony, szűk(ebb) ruhákban persze látszik, hogy babát várok, de mikor mondom, hogy 24 hetes, mindig csodálkoznak.A baba méretei tökéletesek, tehát a poci méreten nem szeretnék idegeskedni, de kíváncsi lennék más is jár(t)-e hasonló cipőben.

A közérzetem teljesen jó, semmi problémám nem volt eddig a terhességgel, 1 rosszullétem nem volt. Néha azt is elfelejtem, hogy terhes vagyok. :)

Ti hogy vagytok?

Örülnék esetleg pocak fotóknak is!


2013. szept. 5. 11:37
 1/1 Kávétejszín ***** válasza:

Hahaha! :)


Első három hónapom rosszullevős volt, de azóta én is ugyanígy vagyok, mint te! :) Jót mosolyogtam, mert ezt akár én is írhattam volna. :D 26 hetet töltöttem, van pocakom, de néha olyan "kicsinek" tűnik.

Tegnap megkérdezték, hogy babát várok? :D Furcsálltam, hogy hát nem elég nyilvánvaló? Néha én is elfelejtem, hogy terhes vagyok, ez csak akkor baj, amikor hirtelen nekiállok pakolászni vagy kiszaladok a postáért. Szó szerint szaladok... Aztán a postás bácsi kérdezi, hogy még mindig tudok szaladni, ekkora pocakkal? Aztán jut csak eszembe, hogy vigyáznom kéne. :)

2013. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!