Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez nem baj? A 20....

Szerintetek ez nem baj? A 20. héttől kezdtem el úgy igazán, erősen érezni a magzatmozgást.

Figyelt kérdés

A 20. héttől kezdtem el úgy igazán, erősen érezni a magzatmozgást. Minden reggel és este intenzív és erős volt. Napközben volt olyan, hogy semmi, volt, hogy egész nap éreztem.4 napja viszont semmi! Se reggel se este se semmikor. Egyáltalán nem érzem. Szerintetek baj van, vagy csak úgy fekszik, hogy nem érezhetem a mozgást?!

22 hkm


2013. szept. 24. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Holnap kezdj a dokidnál! Biztos, ami biztos!
2013. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy pont akkor mozogott,amikor te épp jötél-mentél,tetted a dolgod. Ez a szeszélyes idő rájuk is hatással van,de azért a védőnőt felkeresném,hogy nézzen egy szivhangot.
2013. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond. Én 19 hetes vagyok. Két hete erősen érzem a rúgásait, de az elmúlt napokban nem igazán. Már Múlt héten is volt így egy-két nap, aztán megint belelendült. Ha megnyugtat, menj el dokihoz és kérd meg, hogy nézze meg a pici szívhangját. Amúgy ilyen időszakokra ajánlom az Angelsounds szívhangfigyelőt otthonra. Nem szoktam napi rendszerességgel használni, mert az én kisfiam nem rajong érte, de ha éppen parázok kicsit, mondjuk hetente, vagy két hetente egyszer, jó meghallgatni pár másodpercre a szívverését :)Amúgy mellső fali a lepény? Nekem igen és a doki szerint nem mindig érzem majd intenzíven a baba mozgásait, főleg az elején, mert képzeld, bebújik a lepény mögé. :) Nem vicc, ultrahangon is két perc alatt eltűnt a kisfiam.
2013. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mellsőfali lepényem volt én se nagyon éreztem ilyenkor a mozgását csak ritkán de attól én még egy uh-ra vagy legalább a védőnőhöz elmennék.Inkább 100x feleslegesen mint 1x baj legyen.
2013. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére aznap este elég rendesen elkezdett rugdosni.Ma pedig voltam védőnőnél és meghallgattuk a szívhangot is. Azt mondta, hogy ebben az időszakban normális, hogy sokszor napokig semmit nem érzek.
2013. szept. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!