Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor haskeményedésről...

Amikor haskeményedésről beszélünk, akkor úgy értitek az egész has bekeményedik vagy csak egy része? 24 hetes vagyok, sokszor kinyomja magát a baba jobb oldalon, ilyenkor sokkal keményebb, de pár perc után elmúlik. Ezzel ugye nincs gond?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit érzel, az nem keményedés. Éppen tegnap kérdeztem a védőnőt erről, mert nekem is hasonlókat csinál a lurkó:-) (26. hetes vagyok). A keményedés kiterjed az egész hasra, úgy érzed, mintha egy kemény labda lenne a hasad. Ezt belülről kell érezni, állítólag ezt nem is lehet mással összekeverni. Több kismamának menszesz szerű görccsel is jár. Na az már nem túl jó, ajánlatos ilyenkor feküdni. És szedni kell a magnéziumot. Én magneB6-ot eszem egyenlőre, napi 2-öt, vagy 2X2-őt. A dokim pedig azt kérdezte, hogy ritmusos összehúzódás-elernyedés van-e. Gondolom ez is a keményedéssel van összefüggésben, illetve a szülés beindulásával. Én erről a témáról ennyit tudok, remélem segítettem valamennyit. Minden jót
2009. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nekem keményedik a hasam,akkor az egész olyan,mint egy nagyon keményre felfújt labda.Olyankor meg kell állnom,menni sem bírok.Nem sokáig tart,gyorsan el is múlik.
2009. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nem keményedés, természets, hogy ha a baba odatolja magát, ott keményebb a hasad, mint ahol nincs semmi, csak víz...

Ha keményedik az egész has befeszül.

2009. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ahogy elöttem is írták, ez nem az :) Tényleg hülyén hangzik, de ha 1x lesz, utána már nem téveszted össze semmi mással :) én is azt hitem, hgy talán keményedik a pocim mikor kinyomta magát bébim, de aztán elkezdődött a jósló...

Talán úgy tudom legjobban leírni a keményedést, hogy képzeld el, egy sálat a pocidra kötnek és időnként fél percre jól meghúzzák. elég kellemetlen, próbáltam már megcsípni a bőrt a pocimon olyankor, de képtelenség :D egész poci megfeszül, annyira, hogy az egész tested belebizsereg egy pillanatra.

Remélem így el tudtad képzelni!

36 h km :)

2009. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! Amit keményedésként leírtok, olyat talán egyszer éreztem. Ezek szerint csak a babó szórakozik velem. :)
2009. nov. 7. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!