Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek szerint biztos nincs...

Ezek szerint biztos nincs semmi gond a babámmal?

Figyelt kérdés
Ma NST-n a baba szívhangja szinte végig 140 alatt volt volt, hogy leesett 120 alá is és felment 170-ig. Egyszer felment egyszer lement ilyen össze-vissza. Meg 2 helyen nem húzott semmit, kihagyott.Lehet, hogy a gép sz*rakodott? Ez normális a 38 héten,hogy ilyen összevissza a szívhang?
2013. szept. 25. 14:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy haza küldtek, hogy minden ok.
2013. szept. 25. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 3 éve ugyanígy jártam. Ráírták a papíromra, hogy géphiba és hazaküldtek, hogy minden rendben. Aznap estére megszületett a lányom:-)
2013. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz így nyugtató, értelmes választ adni, de ha a doki látott volna valami olyat, akkor szólt volna ill. befektetne.
2013. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma csak egy doki volt a szülészeti osztályon és az SZTK-s rendelésen szóval sok munkálya volt sokan is vártunk a papírokra szóval lehetséges, hogy csak aláfirkantotta a papír és meg sem nézte.
2013. szept. 25. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet jobb lenne ellátogatni egy kórházba ahol rendesen foglalkoznak veled!
2013. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért az megnyugtató, hogy volt alacsonyabb és magasabb is. z a nem jó, amikor beáll egy frekire és nem annyira akar még piszkálásra sem reagálni. Nekem ezt mondták, amikor is bent feküdtem, és miután a babám ilyent produkált, el is küldtek beöntésre. Úgyhogy csak nyugi.
2013. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!