Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hetes vagyok, és semmi...

8. hetes vagyok, és semmi bajom az égvilágon. Se hányinger, se hányás, néha esetleg gyomorégés, de görcsök sincsenek, a mellem se olyan érzékeny már. Két hete szedek Utrogestant. Emiatt van? Úgy félek, hogy nincs-e gond a babámmal!?

Figyelt kérdés
Két hete láttak már szívhangot is, így csak azon izgulok, hogy még mindig dobogjon a kis szíve.
2009. júl. 28. 13:32
1 2
 1/14 anonim válasza:

szia

én is így voltam és azt mondják akinek nincs semmi baja annak lánya lesz (nekem bejött)

2009. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem kb. 8 hetesen kezdődtek csak az émelygős, gyomorégős tünetek. Az előbbi félidőig, utóbbi szülés előttig kitartott sajna, elég sokat szenvedtem vele. Kislányom lett, úgy tűnik, nem minden kislány olyan rendes, mint a Tiéd :)
2009. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ezek szerint nincs semmi baja? :)
2009. júl. 28. 13:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Miért szeded az Utrogestant? Szerintem azt csak indokoltan kéne...

Attól, hogy nincs tüneted, még nem feltételen van baj.

Lányommal nekem is csak az volt a tünet, hogy 18 hét után mozgott, majd 41 hét után megszületett.

ÉS anyósomnak 2 fia van, tünetmentes terhességgel, anyámnak is tünetmentes terhessége volt velem is és öcsémmel is-szóval ez sem mérvvadó.

2009. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért szedem, mert 5-6 hetesen sokat barnáztam, és a doki felírta, biztos ami biztos alapon.
2009. júl. 28. 13:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék, ha nem lennének tüneteim! 14 hetes vagyok, és még mindig megvannak a rosszullétek. Örülj, ha te megúszod. Az meg hülyeség, hogy ha nem vagy rosszul, akkor lányod lesz. Én is lány lettem, anyu mégis rosszul volt velem, semmi összefüggés a baba neme és a rosszullétek között.
2009. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak rosszul léteim, és lányom van, és lesz. De a barátnőmnek sem volt semmi baja, fia lett, a másodikkal kutya rosszul volt, kórházba is volt, boltba össze esett, vérvételen, és tutira vette hogy lánya lesz, mert merőben más volt a terhessége a fiáéval. Vett rózsaszín cuccokat, ágyneműt, mindent, mert nem mutatta magát hamar, de ő tutira gondolta. FIA lett :) A második is fiú, úgyhogy szerintem nem ettől függ. Ez csak babona
2009. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de most elsősorban nem a neme miatt aggódok, hanem amiatt, hogy tünetmentes a terhességem.
2009. júl. 28. 13:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Én is teljesen tünetmentes voltam! Csak pici hangulatváltozás és 2 kisebb szédülés volt a 39 hét alatt, semmi más! Biztos minden rendben van odabenn!

Boldog babavárást!

2009. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj! Nekem sincsenek különösebb tüneteim... hacsak az állandó pist... (még éjszaka is 2-3 alkalommal) nem vesszük ide... :)

Örülj inkább, hogy nem szenvedsz :)

Jó babavárást :)

6+2 hetes km

2009. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!