Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hercegnő vagy krapek van odabent?

Hercegnő vagy krapek van odabent?

Figyelt kérdés

még nem mutatja magát

[link]


2013. szept. 26. 07:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Talán kislány.


Nem értem, miért kell szétoffolni egy kérdést?

2013. szept. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%

Lány?

egyébként a linkben benne van: 17 hetes....

szerintem nem is kövér, mindenesetre ingyen műsor volt elolvasni néhány ember hozzászólását...


20hkm

2013. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
29%
Nem a krapek a baj, hanem az, hogy ezt a hercegnő mellé használja. Ha hercegnőt es herceget, vagy csajszit es krapekot ír, azzal semmi gond. Igy viszont az egyebkent kedveskedő krapek a hercegnő mellett eléggé degradalo.... Ugy tűnik, mintha lányra vágyna es ha fiú, nem lesz akkora z orom.
2013. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem csak becézni akarta a kérdező a gyerkőcöt utolsó, felesleges túlgondolni a dolgokat... persze ha kötekedni akarsz mindenbe bele lehet kötni... még ebbe is :( Szegény kérdező :(
2013. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek kérlek.Ez egy unalomban megfogalmazott kérdés volt,egy játék,sajnálom ha ezt valaki félre értette.Krapek az felénk rosszcsontot jelent,és azért írtam mert ha kisfiú lesz biztos rosszaság lesz a férjem szerint!Az,hogy kupi van vagy nincs.....hát szerintem mindenki gondolja végig,hogy egy gyerek mellett 2 db ruha az ágyon kupi-e.
2013. szept. 26. 08:47
 16/29 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem lány, de ebből tényleg lehetetlen megállapítani.


Felér egy óvodai veszekedéssel, amit itt produkáltatok. Én mondjuk jókat nevettem, de őszintén szólva elég elkeserítő, hogy felnőtt emberek ezen a szinten vannak.

2013. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Jaj,hogy ti mekkora ügyet csináltok mindenből.

Igaz,a has formájára nem lehet mit adni a baba nemét tekintve,de legyen kislány,és olyan 18 hetes lehetsz.


Kupiròl csak annyit,hogy két ruha az ágyon hagyva nem a világ vége.Látszik,hogy a tükör elé vannak dolgok,szerintem ez szùrt szemet,de az sem mondhatò rendetlenségnek.


24+1 hkm

2013. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Jaaa tényleg benne van a linkben h 17 hetes. Nem baj,1 hetet tévedtem csak :D
2013. szept. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
11%
Akkor tényleg terhes vagy... Ne haragudj, de nem terhesnek tűnsz, hanem ducinak. De lehet, hogy csak azért, mert rossz szögből fényképeztél.
2013. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
lehetséges,hogy rossz szögből.A tükör elé azért be pakolva,mert ez egy fésülködő szekrény,és tele van kis táskákkal a szekrény:) Akkor legtöbben lányra tippeltek értem.De a lényeg nem is ez hanem,hogy makk egészséges legyen.
2013. szept. 26. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!