Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hercegnő vagy krapek van odabent?

Hercegnő vagy krapek van odabent?

Figyelt kérdés

még nem mutatja magát

[link]


2013. szept. 26. 07:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

UH-n nem tudták még megmondani?

És egyébként van valami "anyai megérzésed"? Ha rá gondolsz fiú vagy lány ugrik be előbb?

2013. szept. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%

Duciii?Úristen nem tudom mekkora termetűek vagytok,de ezen tisztán látszik,hogy kismama pocak.Főleg második babával ha jól értem..

Kupii?Hát nem tudom,sztem ez nem nevezhető rendetlenségnek.Ha ide első gyereküket váró kismamik írtak,náluk persze,hogy élén áll még minden.Hát pl nálam sem,tisztaság van,de van egy 4,5 évesem aki mellett nem lehet élén állnia mindennek...Majd rájöttök ám,mi az igazán fontos!

A szóhasználatba belekötni..hát nem tudom,nem mindegy ki hogy hívja a születendő babáját?

Egyébként has formája alapján nem lehet eldönteni milyen nemű,mert szerintem ez csak babona.

Ha már játék akkor sztem kisfiú!

35+5 hetes km

2013. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pocak minden másnak nevezhető, csak ducinak nem :D Olyan jót nevettem, hiszen nem ilyen egy duci has nézz már rá...... de biztos mi tévedünk akik várandós pocinak nézik ..neked biztos ilyen a hasad amikor duci :D
2013. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szerintem kislány:)

Majd megirod ha kiderül?:)

2013. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Hová tűnt 1-2 válasz...??
2013. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Nem tudták még megmondani ultrahangon.

Egyébként első babát várjuk,de a keresztfiam nálunk van és most hisztis,dac korszakot él:)

Megírom persze,és köszönöm a kedves válaszokat,és azoknak is köszönöm a választ akik tényleg "játékból" tippeltek!

Én nem töröltem 1 hozzászólást sem megnyugtatok mindenkit erről.

Kedves utolsó nyugi,én nem veszem fel ezeket a hozzászólásokat:) csak mosolygok veletek együtt!

2013. szept. 26. 12:46
 27/29 A kérdező kommentje:
de ha tudnám,hogy kell törölni,ink a kérdést törölném:)
2013. szept. 26. 12:47
 28/29 anonim válasza:

Én sem értem, miért kell egymásnak esni.. De le a kalappal a kérdező hozzáállása és reakciói előtt. Meggyőződésem, hogy sokan vannak, akik az arctalanság mögé bújva "eresztik ki a fáradt gőzt", mert az életükben ezt nem tehetik meg. Vagy pusztán rengeteg a rosszindulatú.. na az még rosszabb.


Kedves Kérdező! Boldog babavárást! :)


21 hkm

2013. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Képhez oda van irva,hogy 17 hetes. Senki meg nem mondja,hogy babás pocakod van. Kabátban nem látszik, csak pulcsikban.
2013. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!