Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok nekem, mik azok a...

Leírnátok nekem, mik azok a tünetek amik azt jelentik nincs valami rendben odabent a kisbabámmal? Holnap leszek 5 hetes kismama?

Figyelt kérdés
nagyon félek,hogy elveszítem,mindent megteszek érte amit tudok,de egy új tünettől kiráz a hideg,hogy talán baj van!a dokihoz még nem mentem majd jövőhéten vagy utána,hogy ne menjek korán sem.a nem várt napja körül már elkezdtem érezni a mindjárt megjön érzést,az tart is mai napig,reggeli-napközbeni émelygés is megvan,hányásra még nem volt példa,illetve most,hogy felkeltem elkezdett fájni a derekam.Terhesvitamint és magnéziumot szedek.Szerintetek jó helyen van a pici és minden rendben van vele? mik azok a tünetek amikről tudhatom,hogy baj van?
2013. júl. 6. 04:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs;)ezek normalis dolgok.

Amitol okod lenne megiedni az a bo verzes vagy barmilyen verzes.na azzal azonnal irany orvoshoz.

Perpilanat nyugalom,)orulj a babadnak es turelmesen vard a jovo hetet ;)meglatod milyen kis eses babszem lesz;))

2013. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vérzés jelezHET bajt, azzal azonnal orvoshoz kell menni, 5 hetesen a barnázással is

hát kb. ennyi :) vagy ha nagyon erős, nem tudsz kikelni az ágyból görcseid vannak és/vagy magasa lázad

amúgy meg élvezd ki :)

2013. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De ha félsz, akkor miért rémtörténeteket olvasol? :) Abból itt rengeteg van...

Én azt tudom mondani, hogy hallgass a megérzéseidre. Ne a félelemre, hanem ami az alatt van. Ha azt mondja egy belső hang, hogy igen, minden oké, akkor nem lesz gond.

Nálam sajnos volt, de annyira lehet belül érezni!!! Hiába mantráztam, hogy én is csak parázok, és minden oké, nem így lett.

Nálam kevés barnázás volt (csak a wc papíron látszott) a 6. és 7. héten, mindkétszer voltam dokinál és az uh szerint minden oké volt. Elmúlt a barnázás, meg is nyugodtam, a 10. héten derült ki, hogy nincs baba.

Én kérdeztem a dokit a 6-7. héten, tehetek-e valamit, azt mondta, hogy nem, szedjek vitamint és pihenjek sokat. Meg azt, hogy ha nem marad meg, az általában azért van, mert nem egészséges, és jobb, ha az elején derül ki. Ebben igaza van, józan ésszel belátja az ember, de a józan ész ilyenkor nem segít.

Sovány vígasz, hogy amilyen erősen éreztem, hogy baj lesz, olyan erősen tudom valahol belül, hogy a következő sikerülni fog, de emellett il borzasztó erősek a félelmeim...

Összegezve: ha vérzel vagy fájdalmaid vannak, akkor doki, egyébként meg ne olvass rémtörténeteket, tegyél fel egy olyan kérdést, hogy akiknél minden rendben volt, hogy érezték magukat az első 12 hétben. Én is szívesen olvasnám a válaszokat.

Sok sikert.

2013. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) meg is kérdezem:P
2013. júl. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!