Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam nőgyógyásznál 2...

Ma voltam nőgyógyásznál 2 napja reggeli elsőből teszteltem halvány negativ lett! (kép lent)?

Figyelt kérdés

[link]

Közölte a Doki terhesség sehol hasi ultrahangot csinált mondtam neki 11 kell megjönnie azt mondta nem tuom mikor kell mondom 11 de tudom mert hogy egy hétig biztos nem fog megjönni még ... rendesnél nagyobb ut. és endomertiumom 6mm..ezt most mire véljem nem vagyok babás??


2013. aug. 8. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasi uh-n még nem biztos, hogy látja a terhességet, sőt szerintem nem látja. Valamint ha még nem is késik akkor teljesen fölösleges volt orvoshoz menni mert max 3-4 hetes terhes ha lehetsz, azzal még bármi történhet. Dokihoz akkor kell menni mikor késik a mensid és eltelt legalább 2 hét, mert csak 6 hetesen látja igazán a terhességet akkor van már szívhangja. 5 héten már petezsákot szoktak látni, de abból is még bármi lehet pl. nincs benne magzat, csak petezsák.
2013. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
REménykedem hogy nem jön meg !!!! zokogva jöttem el
2013. aug. 8. 17:28
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ez egy halvány pozitív tesz,olyan,hogy halvány negatív nincs!

Nem szeretnék kötekedni,de ha még egy hétig nem fog megjönni,az nem 11-e,hanem 15-e!

De ha 11-én kell megjönnie,akkor is természetes,hogy a doki sehol semmit nem lát! Ezért szoktak 6 hetesen menni először nőgyógyászatra. Én 5 hetesen mentem,hasi uh-on semmi nem látszott! Szóval ha 11-én kell megjönnie,akkor 26-ra jelentkezz be dokihoz,előbb nem érdemes,ha vioszont egy hét múlva kell megjönnie,akkor ráérsz 29-re időpontot kérni!

Hogy babás vagy-e? A teszt szerint igen,tehát valószínű terhes vagy,gratulálok! Holnap tesztelj mégegyet,már biztos erősödik a csík! :)

2013. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem zokog,nem ideges,nyugodt!!! :) Szurkolok,majd írj milyen lett a holnapi első pisis teszt! :)
2013. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Reménykedem mutattam az orvosnak is azt mondta ez negativ!! Bunko volt.. nem is értem hasi ultrahangot nem szoktak csak pár hónapos kortól alkalmazni..
2013. aug. 8. 17:32
 6/20 A kérdező kommentje:
Tgenap csináltam 2 is napközben nagyon halvány volt ez amit feltettem ez 2 napja első pisiböl van. Ma csináltam napközben negativ lett de teljesen más tesztel
2013. aug. 8. 17:33
 7/20 A kérdező kommentje:
A doki mondta hogy nem fog megjönni még egy hétig szerinte
2013. aug. 8. 17:34
 8/20 A kérdező kommentje:
Véletlen írtam hogy halvány negativ ideges vagyok nem nézetem mit írok
2013. aug. 8. 17:36
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez inkább halvány pozitív, nem? Vagy csak én látom rosszul?

Egyébként meg persze, hogy nem lát semmit, hogyha 11.-én kéne megjönnie, és ma 8.-a van. Kicsikét sietős volt ez az orvoslátogatás. Legelőbb akkor érdemes egyáltalán felvenni a kapcsolatot az orvossal, hogyha néhány napja késik. Ilyenkor kérsz egy időpontot, és 1-2 hét múlva, mikorra behív, már egyértelmű a terhesség ténye: látható a kis embrió, petezsák és minden, ami kell. De ez nagyjából a terhesség 6.-7. hete. Te nagyjából a 4. hétnél jársz, ha így fejben jól számolok. Ilyenkor max. terhességre utaló jeleket láthat, de mivel a megtermékenyített petesejt ekkor még szabad szemmel nem látható, ultrahang ide, vagy oda, nem mondhatja ki, hogy babát vársz. Ráadásul sokszor fordul elő, hogy ilyenkor valami malőr adódik és mégis megjön. Tehát ezért nem mondott semmi egyértelműt az orvosod, mert még egyelőre a terhesség csak sejthető, de nem biztos. Rá utaló jelek vannak, de ez ahhoz még kevés, hogy kimondja: jön a baba.


38 hkm

2013. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Reménykedem !
2013. aug. 8. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!