Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jo nagy baromságot csináltam,...

Jo nagy baromságot csináltam, most ez miatt beteg gyermekem születhet?

Figyelt kérdés

35hétben vagyok.

Màr jo ideje abba hagytam a dohànyzàst,de kb 3hete olyan idegbetegség jött ràm a cigi miatt,feszült voltam ideges.

Hogy a héten màr nem birtam és vettem egy doboz cigit,és elszivtam 4nap alatt.

Egyszerüen nem tudom mi történt,bàr csak vissza tudnàm csinàlni.

Amugy nagyon figyelmes kismama vagyok,egészségesen étkezem,rengeteg gyümölcsöt zöldséget fogyasztok.

Tényleg mindenre oda figyelek!

Ugy utàlom magam!!!!!!


2013. szept. 26. 23:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Semmi baja nem lesz nyugi!!!
2013. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
egy doboztol nem lesz baja de bird ki meg egy kicsit mar nincs sok hatra!
2013. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Ettől még nem lesz baja, emiatt ne stresszeld magad, mert az is árt.


Viszont ha legközelebb rád jön, ne vegyél egy dobozzal, mert akkor el is szívod. Inkább valakitől kérj egyetlen egy szálat.

2013. szept. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok!!!

Még csak nem is gondolok rà többett.

Nem tudom mi történt?

Olyan büszke voltam hogy egyik naprol a màsikra letettem.kb 3 nap volt elég rossz.

Néha mondogattam hogy de jol esne,csak egy de mégsem gyujtottam rà!

Ès most tessék,màr majdnem a célba feladtam.

Èn ugy gondolom a közelgő szülés miatt billentem meg.

Öszinte leszek félek nagyon nagyon!!!!!

2013. szept. 27. 00:05
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Semmi baja nem lesz ennyitől. Anyukám végig cigizte a terhességét és mind két gyereke makkegészségesen született.
2013. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem lesz ettol beteg. A dohanyzas amugy a mehlepenyt karositja elso sorban, oregiti, ez persze vegulis kihathat a terhessegre, de ennyi nem fog. Azert ne folytasd inkabb! Gondolom lecseszest sem akarsz a dokidtol, eleg megalazo lenne (lepenyen latszik miutan megszuletett...). Meg oke, h mar nincs sok hatra szulesig, de szoptatas alatt sem szabad, mert atmegy a tejbe a nikotin!!! Szoval most azert meg hosszabb tavra kene berendezkedni a nemdohanyzasbol. Vagy ne szoptass!
2013. szept. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia. Én is javaslom hogy ne vegyél egy egész dobozzal. Sajnos én is rágyujtok még néha. Van hogy pár slukk is elég. Én sem nagyon birom az idegbajt utánna meg olyan büntudatom van. Én egy héten egyszer elszivok 1szálat ha már ugyérzem nembirom tovább. De ijenkor is kérek vkitöl inkabb mert tudom hogy nem birnam beosztani azt a dobozt ha vennék. Kitartást.

15+2hkm

2013. szept. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%

Kicsit off, de kedves 6-os! Tényleg?

Meglátszódna a méhlepényen?

nemhinném! én cigiztem végig, pontozzatok le, de semmi bajunk nem lett, a szülésznő, meg a fogadott dokim is aztmondták miután megszültem a méhlepényt is, hogy ilyen gyönyörűszép méhlepényt még nem látott, és el sem hinné ez alapján hogy én végig dohányoztam!

40+3 napon 60 centivel, és 3900grammal született az én makkegészséges fiam.

Szóval a lepény öregedését nem csak a cigi okozhatja!

embere válogatja kinél mit okoz, de nem kell mindent halálosan komolyan venni, manapság nagyon sok dolgot a cigire fognak..

2013. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Lepontozni felesleges... az élet megadja a válaszokat. Nem ráfogják a cigire, hogy káros, hanem az. De könnyebb azt hinni, hogy ez is egy összeesküvés elmélet, mert ez kevesebb energiával jár, mint szembenézni saját gyengeségünkkel. A kérdező sem véletlenül érzi magát szarul, pontosan tudja, hogy amit tett, a gyereke fojtogatása volt, de legalább szembe mer nézni azzal, hogy hibázott és jó eséllyel nem ismétli meg.
2013. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

8-as kifejezettem jot tett a gyerekednek a cigi j h azt nem irod mar.... nevetseges vagy... a kerdezonek legalabb buntudata van de te meg a semmivel magyarazod a sajat gyengesegedet....

Kerdezo ettol meg nem csinaltal nagy bajt de jot se tettel amit ugye te is tudsz de meg egeszseges babad lesz emiatt ne aggodj.... csak bird ki.... :-)

2013. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!