Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek hogy beteg lesz...

Nagyon félek hogy beteg lesz a gyermekem, annyi mindent lehet hallani. Az egész terhességemet túlaggódom, nem tudom élvezni. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy gyönyörű, egészséges baba van a pocidban!!! Olvass utána akár interneten, akár könyvekből, hogy hol jársz a terhességben, éppen milyen fejlődési szakaszban van a babád, mekkora a súlya.

Csak pozitívan! :-)

2008. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy a terhességed hányadik trimeszterében jársz, de ha már túl vagy az elsőn az már jó dolog. Ha meg nem, gondold azt, hogy nemsokára túl leszel. Az idegesség csak árt a babának. Nyugodj meg remélhetőleg egy gyönyörű, egézséges kisbabának adsz majd életet. Az internettel azért óvatosan sok butaságot összeírnak. Nagyon boldog babázást kívánok!
2008. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok!Én főleg a vetéléstől tartok(már volt egy méhen belüli elhalásom).Alig bírom már ki,hogy legyen a következő uh..Na meg olyanokat is álmodom,hogy rossz rá is gondolni a babával kapcsolatban.Én nem tudok ellene tenni semmit,bár vannak jobb napjaim,amikor kevésbé vagyok pesszimista.

Szorítok,hogy veletek is minden rendben legyen.

10 hetes kismama

2008. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan másképp gondolkodni, vagy pszichiáter segítségét kérni.

SEmmi értelem aggódni, úgyis az lesz ami, egyrészt, másrészt pedig az agy nagy úr. Ha bajra gondolsz, baj is lesz.

Úgyhogy gyorsan hagyj fel ezzel, nyugodj meg, ne aggódj, és semmi baj nem lesz.

2008. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 13 hetes vagyok!
2008. máj. 13. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ugyanilyen aggódós vagyok, mint te! De remélem semmi bajunk nem lesz, sem a bébikéinknem! Én főleg a vetéléstől félek, meg a fogyatkosságtól, kóroktól stb... De próbálom pozitívan felfogni!


Sok sikert!

5 hetes kismami

2008. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Étérzem az aggodalmad. Én most voltam genetikai vizsgálaton és mivel elmúltam már 35 éves,és ikreket várok elküldtek magzatvízvizsgálatra is. Ez ugyan nem kötelező de ajánlják, mert megelőzhető vele bármilyen rendellenesség. Hát halálra izgultam magam előtte milyen lesz ha megszúrják a hasam, hát semmi volt az egész ez komolyan mondom!! 4 hetet mondtak mire megjön az eredmény, addig mi lesz aggódjak? hát nem mivel minden más rendben van (uh,véreredmény...)és a dokim is bíztat semmi gond.Inkább elővigyázatosság, ha baj van akkor viszont rajtam kívülálló ok miatt van. (genetika)

Ne aggód és főleg ne olvass állandóan erről mással próbáld lefoglalni magad. Én ajánlanám neked azt vérvételt mellyel kimutatható valamelly % -ban a genetikai betegségek, igaz költségtérítéses kb.15.hétig végzik. Üdv. 22 hetes ikresmami

2008. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!