Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem ertik meg hogy...

Miert nem ertik meg hogy pihennem kell?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok, minden eredmenyem rendben, mehszaj zarva. De mondtam a dokinak hogy elkezdtem kemenyedni es nagyon neheznek erzem a hasamat, neha alig birom el es nagyon nyom a baba, azt tanacsolta , hogy pihenjek meg tobbet.

Van egy 4 eves lanyom, pakolnom, hazimunkat kell elvegeznem itthon, nem is tudok vele ovi utan szinte egyaltalan foglalkozni, meg sem allok. A parom is besegit pedig.

Este meg szinte osszeesek. Hajolni egyaltalan nem tudok, tenyleg hyenge vagyok, pedig engem nem igy ismernek...

Marmost anyosomek felfogtak, hogy segiteniuk kell, most anyukam kezdi, hogy "jo velemennyel lehetnek rolad, hogy meg abban a pici lakasban sem tudsz rendet tartani!"

Eddig pedig o is mondta hogy szoljak nekik, pihenjek... Nem akartam szolni senkinek, de egyszeruen nem birom, pedig en nem vagyok ilyen tehetetlen...

:'(

Azt mondogattak sokaig, hogy "mas is volt mar terhes" meg ilyenek...

Mit csinaljak veluk?


2013. szept. 27. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy 4 eves lanyom, pakolnom, hazimunkat kell elvegeznem itthon, nem is tudok vele ovi utan szinte egyaltalan foglalkozni, meg sem allok."


Nem tudom, mit csinálhatsz, amiért nem érsz rá a lányoddal lenni, de _akármi_ is az, ne csináld meg! Elég az heti 1x. Kaját meg rendeljetek, annyi az ételfutár, mint égen a csillag! Szerintem a fontossági sorrended nagyon rossz, első a gyerekek egészsége, akár pociban van, akár nem, minden más csak utána következik. A fontossági sorrendről pedig nálam le is csúszik más rokonok véleménye az életemről. Sem anyósom, sem a saját anyám véleménye nem érdekel, ha kéretlenül elmondják, ezt meg is mondom nekik szemtől-szemben. Nem kell segítség, ha az igazán fontos dolgokra figyelsz! A párod meg nem hal bele, ha este berak egy mosást, mert te nem tudsz hajolni.

Baráti tanácsom, hogy szervezd át az egész életed! Most, amíg még nem késő!


30N

2013. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom, igazad van.

Barmi, ami masnak termeszetes dolog, mint pl mosogatas ( hasam miatt gornyedek es a hatam

Is faj), nekem nehezen megy... Magasrol letojom amiket mondanak, persze hogy nem az o gyerekuk, ha baj lenne meg okoskodnanak, de hogy viselkedhetnek igy es hogy mondhatnak ilyet?!!

Azt meg mar kozoltem, hogy ha hazajovunk a babaval, nem kerek segitseget, SEMMIT. De ezt sem fogjak fel es mar szervezik az eletemet.... :/ :/

2013. szept. 27. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos okosat nem tudok mondani, ilyen a tobbedik gyerekesek sorsa.anyósnak/anyukadnak magyarazd el, hogy segítségre van szükséged és nem kioktatasra.akkor inkább ne jöjjenek.

Örülj, hogy parod segit.nekem anyós vagy anya nincs a képben, de a férjem meg engem zavar fel a létra tetejére vagy nekem kell levennem egy nehéz dobozt magasból:) de kb 20 hetes korom óta vannak durva kemeny edeseim vagy görcseim és nem történt semmi. sokat kibirnak a babák!

2013. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!