Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem erősödik? Baj van?...

Miért nem erősödik? Baj van? Felső péntek-, alsó ma reggeli

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 23. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ettől erősebb már nem is lesz. Ez már így is nagyon határozott pozi.
2013. szept. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mikor lesz olyan erős,mint a kontroll csík?
2013. szept. 23. 17:53
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a max amit ez a teszt tud :) Szóval szerintem kijelenthető, hogy terhes vagy, így ne tesztelj többet...de persze te tudod :)

Minden esetre az 100%, hogy baba van. Menj el nőgyógyászhoz, hogy megnézze minden rendben van-e. Boldog babavárást

2013. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan erős soha nem lesz :-)
2013. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ennél erősebbet ne várj!!

egyértelműen erős pozitív.


gratulálok a babához! :)

2013. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én tesztemen is "csak" ilyen erősségű volt a csík. Hat hónapos már a fiam :-)

Boldog babavárást!!

2013. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

...ööö...ez most ovulációs teszt vagy terhességi? (mert hogy erősödést vársz:) )

Akármelyik is legyen, gratula, mert nagyon szép tesztek!

2013. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Terhességi. :) ha méhen kívüli lenne nem erősödött vna fel ennyire ugye?nagyon aggódom,mert a nemvárt óta barnázgatok,vtamorvosnál,még nem látott semmit,adott utrogestant,szerdán meg mennem kell újra.illetve,ha elhalt vna a terhesség se lenne ennyire pozitív ugye?jajj,olyan messze a szerda.
2013. szept. 23. 18:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha már a terhességed elején ennyit aggódsz, mi lesz később? ( ez persze nem bántás )

Ne hozd magadat feleslegesen stresszes helyzetbe, mert az még rosszabb. Sok ember barnázgat terhessége elején, kaptál gyógyszert, ennél többet nem tehetsz, teszt további elvégzése meg teljesen felesleges.

2013. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Ja és nekem ennél halványabb volt a tesztem, elmentem orvoshoz, nem látott semmit, egy hét múlva kellett vissza mennem és akkor látta csak, hogy várandós vagyok.

Nyugodj meg minden rendben lesz, és továbbra is Boldog Babavárást, ANYA leszel, Gratula :)

38hkm

2013. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!