Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hany hetesen hagytatok...

Ti hany hetesen hagytatok abba a magnezium szedeset?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint orvos is válogatja, Én 38 hetes vagyok és napi 3x1-et kell szedjek.
2013. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos azt sem mondta, hogy kezdjem el szedni, de mivel eleg gyakori volt a kemenyedesem es a joslok igy amikor szukseget ereztem bevettem 1et (napi max 3at). De kivancsi vagyok, hogy hanyadik hettol kell teljesen abbahagyni
2013. szept. 28. 18:06
 3/8 Szaszuss ***** válasza:

Én most 37 hetesen hagytam abba mivel mondta a védőnőm,hogy 36-37. héttől jobb abba hagyni mivel a enyhe görcsoldó hatása van , és sokan görcsölnek is a jóslófájásoktól és keményednek.37. hét előtt fontos a magnézium mivel ezeket csökkenti így a koraszülést is. Ilyenkor ugyebár ezt már nem kell vissza tartani mivel a 37. hét után nem számít már a kicsi koraszülöttnek és bármikor beindulhat a szülés. :)


37+2 khm

2013. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem progis császárom volt,39+3 napra,előző nap még bevettem a magnéziumot.De egyébként orvosa válogatja,hogy meddig javasolja,de a betöltött 37.hét után szokták csökkenteni,illetve teljesen elvonni.
2013. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú, akkor én vagyok az ellenpélda:-))

Én összesen tán 1 hetet szedtem. Igaz nem volt soha keményedésem sem görcs. Ezért nem is szedtem.

Most meg már ugye minek.,,


40+1hkm

2013. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon magas adagot kellett szednem (napi 2000 mg), a 35.héttől fokozatosan álltam le, egyre kevesebbet szedtem, majd a 37-nél elfogyott és nem vettem újat.

Elvileg a 36.hétig kell szedni.

2013. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12. héttől szedtem Béresből napi 1 szemet, a 18. hét után napi kettőt. 26 hetesen orvosi utasításra 3*2, ha fáj a hasam akkor 4*2 magnerotot szedek szülésig. 38. héten lesz programozott császárom.
2013. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as és 6-os hozzászólónál a pont...
2013. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!