Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire fontos a magnézium...

Ennyire fontos a magnézium szedése?

Figyelt kérdés
Én abszolút nem szedtem,de nem is görcsöltem eddig csak egy két alkalommal(koppkopp).
2013. aug. 27. 20:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 20 hetes vagyok.
2013. aug. 27. 20:15
 2/6 anonim ***** válasza:
A dokik ajánlják! 20hetes vagy még csak,és lehetnek még görcseid.Hála égnek eddig nem volt az szupi dolog.De ezután majd a 30-33.héttől jönnek a jóslók és a keményedések és akkor kellene szedni nehogy idő nap előtt pl.kinyíljon a méhszáj!39hkm
2013. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a 23. héten derült ki a magnéziumhiány (sima vérvétellel), szóval hiába nem görcsölök, akkor is szednem kell
2013. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, fontos, mert ilyenkor jól jön a magnézium izomlazító hatása. Lehet, hogy nem érzed, de lehetnek méhösszehúzódásaid, amelyek nem igazán jók. És persze később nagy valószínűséggel görcsölni fogsz, ezért ne akkor derüljön ki, hogy alacsony a magnézium szinted. Én 15 hetes vagyok és iszonyat görcsölök, napi 4 db 500 mg-os magnéziumot szedek és hál'Istennek hat is. :-) Szóval tuti nem hülyeség szedni:-)
2013. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magnéziumot fogod elkezded a sima mezei MGB6-t szedni, ami amúgy is jót tesz, nem csak terhesség alatt kell szedni.

Plusz ugye majd jönnek azok a fránya görcsök, és a végén már magnézium színű leszel, annyit szedhetsz...

Lazítja az izmokat, "csökkenti" a méhtevékenységeket, hogy ne nyílj idő előtt, xr dolog 6hétig mondjuk a plafont bambulni 24ben, mert ágyra vagy kárhoztatva, ahhoz képest semmi se napi 3*1-2 magnézium

2013. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem már írta valaki, méhösszehúzódások anélkül is vannak, hogy te éreznéd. Nekem már kora terhesség idején voltak apró görcseim, ahogy nőtt a méhen, nyúltak a szalagok. Kezdetben magneb6-ot szedtem, aztán pezsgőtablettát, most magnerotont. Beszélj az orvosoddal, hogy neked szükséges-e.
2013. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!