Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szedem az elevitet, amellé...

Ha szedem az elevitet, amellé szedhetek magne b6-ot és calciumos pezsgőtablettát? Vagy ezek együtt már túl sok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A magne b6 nem hülyeség,de ha nem görcsölgetsz,nincs hányinger,és nincs keményedésed sem,és az orvos sem tartja fontosnak,nem feltétlenül kell ennyi minden,sztem kérd ki a véleményét.Én szedtem elevitet,és magne b6-t, de én elég hamar keményedtem.
2008. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ca-t is beviheted tejtermék formájában akár.
2008. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én naponta szedem az elevitet, és hetente háromszor a kalciumot meg a magne b6-ot. Nagyon odafigyelek, hogy változatos legyen az étrendem. A vérképem jobb, mint a terhességem előtt!! :D

Szerintem amúgy nem sok, ha minden nap szeded, de azért figyelj oda rendesen a kajálásra is! Üdv 17 hetes kismami

2008. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 szakember is azt mondta, hogy az Elevit mellett nem kell mást szednem, mert tartalmaz minden vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet olyan mértékben, amennyire szükségünk van. 2 hét múlva megyek az első cukorterheléses vérvételre, akkor úgyis kiderül, mennyire hígul a vérem, kell-e még estleg mást szedni. Egyébként nagyon fontos figyelni az étkezésre, mert rengeteg vitamint, stb be lehet vinni a szervezetbe (pl zöldség, gyümölcs, hal, tejtermék, rostok)
2008. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanezeket szedtem eleinte a hányinger miatt, utánna keményedett a hasam és görcsölt a lábam is szinte minden éjjel. Bajod nem lesz tőle de csak akkor szedd ha szükséged van rá tényleg. Ezt a dokid tudja megmondani!
2008. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!