Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, SOS, SOS? Tanácstalan...

SOS, SOS, SOS? Tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
majdnem 1 hete megfáztam,2.nap után már jobban érzem magam,de tegnap este/ éjszaka szenvedtem a köhögéssel.orrdugulással.Ma napközben semmi bajom nem volt,még orrot sem kellett fújni,erre elkezdett esteledni,megint köhögés,orrfújás,és még ráadásnak még a mellkason is elkezdett olyan furán bizseregni köhögésnél meg nyelésnél.Miért van ez szerintetek?Lehet ettől baja a magzatnak?
2013. szept. 28. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, ha elmész háziorvoshoz. Ő tud adni olyan antibiotikumot ha kell, amit szedhetsz. Ha nem kezel orvos és belázasodsz, akkor lehet baja a babának. Jobbulást neked!
2013. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A babának biztos nincs baja. Neked van. Viszont a kúrálásra sajnos sok lehetőséged nincs. Pihenés, tea, sós vizes inhalálás (ha van inhalátorod), esetleg infra lámpa, ha jól esik (de csak akkor!)


(Mondjuk az, hogy csak este van, nekem allergia gyanús. Én a poratkára vagyok allergiás, és ha lefekszem úgy, hogy nem kellően tiszta a fekhely, akkor orrdugulás/nátha stb. előjön nekem is.)

2013. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Terhesség elején igenis veszélyes a magzatra. Nekem 6 htesen elment a baba mert olyan erösen köhögtem hogy kilökődött. Most megint nagyon köhögök,18 hees vagyok. Ilyenkor már jól "kapaszkodik". Hány hes vagy?
2013. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as!

Részvétem a baba miatt, de SEMMI bizonyíték nincs arra, hogy a köhögés miatt ment el a kicsid, sajnos jó eséllyel köhögés nélkül is elment volna, talán pár héttel később.


Egy rendesen megtapadt babát nincs az a köhögés, ami eltávolítana!

2013. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szia! én ritkán vagyok beteg, de a várandósság alatt 2x is megfáztam - jól ki is vette az energiámat, de semmi baja nem lesz a babádnak.

a láz az, ami nem tesz jót (a magas és tartós láz!) a többit lezavarjátok együtt - a baba is beteg lehet, ha te is az vagy, de együtt is gyógyultok meg :)

szóval homeopátiás szert lehet szedni, de orvoshoz mindenképpen menj el...

torokfájásra a homeogene-9 tökéletes, köhögésre a méz, hagymaleves, orrfújásra a zsepi :) sok-sok meleg tea, és a legjobb: ALUDJ, FEKÜDJ, PIHENJ sokat!

semmi bajotok nem lesz, ebben biztos lehetsz!

jó babavárást és jobbulást! :)

2013. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, bár mindenképp menj el dokihoz, de hidd el nekem ezek beválhatnak: hagymatea(köhögésre), kamilla tea és kamilla gőzölés (gyulladás csökkentő és a légutakat tisztítja), méz+citrom+ aprított fokhagyma--> elkeverni, mind meginni (természetes antibiotikum), nekem ezek segítenek mindig :)
2013. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek a természetes cuccok sokat segítenek pont ahogy az utolsó válaszoló is írta! rengeteg mézes citromos tea! főleg hétvégén ha nem tudsz dokihoz menni. jobbulást!
2013. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon kedvesek vagytok,mindenki megnyugtató választ adott.Akkor holnap egész nap valami itthoni praktikát fogok alkalmazni,és hétfőn orvoshoz megyek.Allergia jutott nekem is az eszembe,de a mellkasom nem fájna tőle.Szóval nem tudom,és ez a legrosszabb,hogy fáj a mellkasom.
2013. szept. 29. 01:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem már hónapok óta folyik az orrom, elé sűrű váladékkal van tele, néha ki sem tudom fújni...az orvosom allergiára írt ki gyógyszert! de azt hiszem egy hatalmas takarítás meghozza a hatását. ne aggódj :)
2013. szept. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Orrdugulásra, náthára Luffeel homeopátiás orrsprayt lehet használni. Nekem ezt ajánlotta a fül-orr-gégész a terhesség alatt.
2013. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!