Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak itt ennyien?

Figyelt kérdés

Miért pontoznak le valakit,ha olyan tapasztalatot ír,ami másnak hihetetlen?

Olyan rosszul esik amikor idöt és energiát fordítok arra,hogy elmondjam a tapasztalatomat,a velem megtörtént dolgokat,amiröl orvosi papírom van,és hazugnak nevezve lepontoznak.

Szégyellhetné magát az összes olyan kismama aki csak kötekedni jár ide.


2013. szept. 29. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez speciel nekem is rosszul esik! de leszarom hogy lepontoznak, nekem az fáj ha tényleg elkezdenek kioktatni, amikor nem velük történt meg a dolog!!! hogy már pedig ilyen nincs! .... pedig van :) nem is értem ezeket az anyukákat!? ahelyett hogy megkérdeznék részletesen mi van! - nem egyből kioktatnak hogy ilyen nincs és kész, és hogy te totál hülye vagy.... :) ezt nevezem szűklátókörűségnek :)
2013. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

:) Itt a lepontozás nagyon megy az bizti.

Ha a kedves kérdező olyan választ kap a mi nem tetszik azonnal megy a piros kéz, de ha normális , segítő választ kap a köszönet vagy a zöld kéz az fehér holló, kár, hogy a kérdezőket nem lehet pontozni:)

2013. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 schocko ***** válasza:
88%
De mivel a pontok (százalékok) a nagy semmire válthatóak be, ezért igazából felesleges törődni velük...
2013. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
En is birom ha sajt velemenyt mondok el azert pontoznak le. Pedig en a kerdesre valaszoltam arrol nem tehetek h nem mindenkievel egyezik meg. A masik amit nagyon birok kerdezo lead egy szituaciot es h mindenki irja ala h igenis neki van igaza, holott attol nagyon messze allt. Es le mered irni h mondjuk o volt a hibas esetleg kicsi csemeteje maris egy senkihazi vagy. Hogy is mertem nem egyeterteni a kerdezovel. Am en mar csak azert is ha elolvasok egy kerdest es a valaszokat hozza mindenkinek adok zold kezet meg ha nem is valaszoltam. Es vannak olyanok is akik csak azert jarnak ide h lepontozanak. Mar rajottem ezzel nem kell foglalkozni. :-). Csak birom mior valoban ki akarnak oktatni pedig sotetek teljesen.
2013. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

szerintem nem kellene ennyire a szívedre venni, hogy tök ismeretlenek itt élik ki az agressziójukat vagy heccből pontozgatnak lefelé.

Az lenne a legjobb különben, ha csak a kérdező pontozhatna, hogy mennyire hasznos a válasz, mert sokszor tapasztalom, hogy olyan kérdésre is születnek lepontozások, hogy pl. melyik teát szereted.

Biztos, hogy sok embernek, aki elolvassa a válaszodat, hasznos a véleményed.

2013. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Na igen es ha te nem azt a teat szereted mint a tobbi az a valasz a tobbieknek haszontalan... es igen en is azt tartanam a legjobbnak ha csak a kerdezonek lehetne pontoznia.
2013. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha kifejted a válaszodban a véleményedet is, akkor ne csodálkozz ha esetleg lepontozzák, ugyanis nem biztos, hogy neked van igazad.


Pl a leggyakrabb:


- Nekem jól sikerült a császárom, nem fájt. --- Ezen nincs mit lepontozni, ha megteszik ne vedd magadra.


-Nekem jól sikerült a császárom, nem fájt, úgyhogy a császár a jobb! --- Na ez már egy vélemény, ami valaki szerint vagy hasznos, vagy nem.

2013. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Na és az meg milyen durva, hogy ha olyanért pontoznak le, hogy hányadik héten szültél, vagy mi a gyereked neve?... Ilyet is láttam már itt! Meg ha a véleményed nem egyezik vkivel, akkor is piros kezet kapsz, az tuti.

Ez szerintem csupán csak rosszindulat. És az a legdurvább az egészben, hogy ezt ANYUKÁK csinálják...

2013. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
És milyen hogy feltetted ezt a kérdést, máris lepontoztak mindenkit :))) Légyszi mindenki nyomjon rám zöldet !
2013. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyugi en nyomtam :P
2013. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!