Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történt? Tényleg ilyen...

Mi történt? Tényleg ilyen rosszindulatúak a kismamák?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre, hogy csak lepontozni tudnak a kismamák!

Ha azt írjuk, hogy ne dohányozz, ne igyál alkoholt, ne idegeskedj, gondolj a babádra, lepontoznak. Oltás??? tök mindegy mit írunk, lepontoznak!

És ott a másik oldal, akik minden kérdezőnek azt írják, hogy felesleges idegeskednek, úgy is elvetélsz, na őket nem pontozzák le!(gondolom ők lennének a lepontozók?)

Én ezt nem értem!!! Miért csinálják ezt? Én már nem is válaszolok a kérdezőknek, mert úgy se adok haszos válaszokat... :(

És miért nem adunk +, ha hasznos választ ad valaki? Legalább a kérdező megtehetné!


2009. nov. 13. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

SZia!

ÉN soha nem figyeltem még hogy engem pontoznak e vagy sem,de számomra ez nem is fontos.

Viszont ha én vagyok a kérdező és hasznos válaszokat szoktam kapni én mindig nyomok egy zöld ujjacskát.

Sőt volt hogy kiírtam hogy mindenkit fölpontoztam mert számomra az összes válasz hasznos volt.

Szerintem ilyennel ne törődj!

Üdv:40+2 km.

2009. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Előző!

Neked nem szülnöd kellene most?:-)


Én azon voltam kiakadva,amikor panaszkodott a 20 hetes kismama,hogy az élettársa nem akarja feleségül venni,de nem ez a lényeg,hanem,hogy valaki azt írta neki,hogy kívánja,hogy halva szülessen a babája...

És NEM 0 %-ban volt hasznos a válasz...És én többször is beírtam a kiakadásomat,mert rajtam kívül nem sok mindenkit háborított fel...

2009. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én,miután megírtam hogy beadattam a H1N1 elleni oltást,a hasznos válaszaim 97%-ról leestek 70%-ra...szerintem nem szabad ezt figyelni...amúgy nagy hülyeség volt az oldal kitalálójától!
2009. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja,14 hetes vagyok egyébként.
2009. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem se törődj ezzel. Egyszer engem is lepontozott egy depressziós kismama. Akkor bosszantott, de úgy voltam vele, hogy az az ő dolga. Viszont szeretem megosztani a tapasztalataimat másokkal, és szeretem, ha én is szerzek itt valami hasznos információt. Ha meg megfigyeled, az agresszió igen-igen terjed, úgy látszik már a kismamák között is. (27. hetes mami)
2009. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem nézem a pontokat. Annak mi értelme van egyáltalán. Miért izgat ez, talán kapsz érte jutalmat? Az a lényeg, hogy megoszd a véleményed másokkal, nem? Az, hogy ki mit gondol a válaszodról csak azt érdekli szentem, aki épp értékel, a többieket nem. Ja és én még sosem pontoztam senkit, csak a válaszokat olvasom, és ha nem tetszik valami, akkor inkább megírom a véleményem. Még ilyen hülyeségen kiakadni!
2009. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Á,ez már csak igy van ahol nők vannak.Csak nővel ne kezdjen az ember.Hát ilyenek.tisztelet a kivételnek,de a többség,ideges,ingerült és ez csak növekedni fog,ha átmész a babás oldalra,na ott kapsz csak igazi pofonokat,ha felveszed azért,ha nem azért.ha veled alszik azért,ha nem azért.ha nem megy még 6 hónaposan a babád,akkor érezd magad furcsán,mert itt a legtöbb anyukának ilyenkor már megy,és sorolhatnám,na most kicsit sarkos voltam,de majd meglátod.fel a fejjel.élezd az életet és annak értelmét ami nem itt íródik:-))
2009. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a pontozással már nem is foglalkozom, de a hangnem, ahogyan egyik-másik hozzászóló ír, bizony sokszor nagyon kiakaszt. Miért kell egymás nyakának esni, ha nem tetszik másnak a válasza (itt nem a hatalmas baromságokról, átkozódásról meg hasonlókról van szó)? Borzasztó, amikor egymás számára tök idegen nők, főleg anyukák! szidják egymás gyerekeit, fröcskölődnek. Velem is a napokban fordult elő éppen, hogy leírtam a véleményem (nem rosszindulatúan, sőt még utána is nézve a dolognak - köldökzsinór nyakra tekeredése -,meg a saját tapasztalataimat) és aztán még én voltam a rossz. Mert nem huhogtam, nem ijesztgettem a kérdezőt mindenféle borzasztó szövődményekkel, csak a tényeket írtam le... Én elég ritkán szoktam kérdést kiírni, de ha igen, mindig megköszönöm az összes választ, még a nekem esetleg nem tetszőket is és mindenkinek nyomok egy zöld kezecskét. Ez nem fáradság, csak egy gesztus.
2009. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg belegondolunk abba, hogy ezek a rosszindulatú kismamák egyszer anyukák lesznek és gyereket nevelnek a "jóra", na hát az aztán a borzasztó! A gyerekből mennyivel lesz jobb ember mint az ősei? Tisztelet a kivételnek!!!!
2009. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek a kedves kérdező. Nekem is a 98%-om a H1N1 miatt 85%-ra esett.

A legjobb, amikor egy kérdező VÉLEMÉNYT kérdez, ami ugye szubjektív, és azt pontozza le valaki. Pedig ilyenre nem is lehet rossz választ adni. Én kérdeztem hogy tetszik-e a Glória név, és nekem az összes válasz hasznos volt, van akinek tetszik és van akinek nem. Én mindenkit felpontoztam.

Na meg ha tapasztalatot ír le az ember, és nem egyezik a másikéval: pl barnázgatom, normális? És erre leírtam hogy egyszer ebből vetélésem lett, de a mostani terhességnél nem. És tök lepontoztak...


Már nem is merek válaszolni a kérdésekre. Én mindenkit felpontozok ha hasznos számomra a válasz.


Minden jót!

2009. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!