Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdett növeked...

Hányadik héten kezdett növekedni a pocakotok? Elsősorban a vékony testalkatúakra, első babánál vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Én most töltöttem be a 13. hetet,pár napja talán mintha már a baba miatt dudorodna a hasam. Eddig is változott,de szerintem inkább csak a puffadás miatt,mert reggelre mindig kisebb lett :) Nektek mikortól vált egyértelművé?
2009. nov. 7. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én ugyan már a 3. babát várom de mindhárom esetben a 23-25.héten nőtt egy hatalmasat a pocakom:)
2009. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én pocakom 15 hetesen kezdett el látszani, de aki nem tudta, hogy babát várok, nem tudta volna megmondani. Ilyen korán talán tényleg csak a 45-50 kg-os nőknél látszik, hogy baba van a pocakban. Egy átlagos 60-65 kg-os kismama pocakja ilyen idős terhesen, mint te úgy néz ki, mintha jól bekajált volna. :)
2009. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 51-52 kg vagyok. Teherbeesés előtt 53 voltam,de a nadrágjaimat már nem mindig tudom begombolni.
2009. nov. 7. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En magas vagyok es igen vekony, ennek ellenere egyik terhessegemnel sem latszott hamar a pocakom (most varom a 2. babat).

Az elso babammal a 25. hetig terhesnacira sem volt szukseg, egyebkent a pocakom a 20-as hetek elejetol kezdett ugrasszeruen noni. Addig is volt mar valami, mi egyertelmuen lattuk, hiszen teljesen lapos hassal estem teherbe, az is feltuno volt, ha 2-3 centivel nagyobb lett.

Most a 2. babaval a 14. hetig iszonyatosan puffadtam, estere mindig bendom lett (most is lapos hassal estem egyebkent teherbe), utana kezdett mar novogetni a pocakom, de nagyobbat most is a 20. hettol no.

Most vagyok a 25. hetben, nagyobb, mint az elso babammal volt ennyi idosen, ettol fuggetlenul az utca embere meg nem veszi eszre, engem sem zavar semmiben a pocakom, szoval jol elvagyunk. :-)

2009. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most léptem a 17. hétbe, és már látni, hogy dudorodik egy kicsit. Nekem is lapos hasam volt (55 kg), és aki tudja, hogy babát várok szűkebb felsőben azt mondják, hogy látszik, de aki nem tudja, annak tényleg úgy tűnik, hogy jól bekajáltam vagy híztam egy kicsit.

De türelem, szépen elkezd majd nőni neked is.

2009. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas vagyok és vékony(első baba)21-22 hetesen kezdett terhes pocaknak látszani.Addig csak "jóllakott" hasam volt.
2009. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 hetesen és első babám - kislány - már 39 hetes :)
2009. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 hetesen
2018. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!