Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első pár hetére...

A terhesség első pár hetére jellemző a túlzott fáradékonyság?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Naná! Én anno percre pontosan mindig délután 14:30-kor ellenálhatatlan vágyat éreztem, hogy egy jót aludjak, persze nem tehettem meg mert dolgoznom kellett!!! Kitartást!!! Lesz ez még így se! :)
2013. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,nálam is ez a helyzet,nekem a védőnő mondta,h kb a 12-dik hétig lesz ez így.
2013. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan 4 hetes terhes lehetek és korainak tartottam bármilyen tünetet , de akkor ezek szerint ez normális :)szuper:))
2013. szept. 29. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elmaradt havim előtt már jelentkezett az álomkór és csak fokozódott az első trimeszterben, minden délután szunyókáltam (amikor nem dolgoztam). Nekem csak úgy a 18-19 hét körül múlt el.
2013. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nem várt havi előtt, amikor még csak nem is sejtettem, hogy babát várok, mikor megmagyarázhatatlan fáradtság, álomkór tört rám. Emlékszem, volt egy szombat, amikor a férjem dolgozni ment. Anyósom délelőtt átjött, látta, hogy alszok, hát megfőzött, sütit is sütött. Du egy felé felkeltett, hogy menjek ebédelni! :) Én meg szégyelltem magam, hogy átaludtam a napot. Ez az aluszékonyság végig kísért az első trimeszteren. Bárhol képes voltam elaludni: buszmegállóban, buszon, munkahelyen az asztalnál ülve, boltban, a folyosón állva, az utcán sétálva... :) Már este fél nyolc -nyolc felé aludtam, és a férjem szerint horkoltam, mint egy vaddisznó. (nem túl kedves, de ezt a szót használta. Utólag mesélte)
2013. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes! nekem is van volt hogy szinte beájultam az ágyba. én most 11+1hkm vagyok és még most is elég fáradékony és álomkóros vagyok :)
2013. szept. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A terhességem elején az egyedüli tünetem az állandó álmosság, fáradtság volt. Nekem volt lehetőség alvásra, mert akkor hagytam abba a munkát. Amíg korábban még hétvégén is fél hatkor kukorékoltam, addig terhességem elején 9-ig , fél 10 -ig is elaludtam és még délután is lefeküdtem. Amikor eljött az este, ugyanúgy le tudtam feküdni aludni, mint máskor. Aztán 12 hét után valahogy elmúlt.


Most az álmosság már nem jellemző. Helyette iszonyatosan fáradt vagyok. Megfőzök egy ebédet, vagy elmegyünk a párommal vásárolni és alig tudom magamat vonszolni. Nem vagyok álmos, sokszor ha lefekszem sem alszom, csak pihenek. De az egész testemben fáradtságot, erőtlenséget érzek. Ez sokkal kellemetlenebb, mint az elején a fáráadtás, álmosság. SŐt, az inkább kellemes volt, mert végre kialudtam magamat. :))

2013. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!