5 hetesen folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt akinek 5 hetesen jelentkezett folyása? Nekem most van és aggódok hogy ez nem e jelent rosszat. Nem szagos, de viszonylag sok, és időnként szúrkál, fájdogál az alhasam picit. Úgy aggódok, már nagyon vártuk a jövevényt és nem szeretném ha baja lenne :( (Nőgyógyászhoz szerdára van időpontom).



2013. szept. 30. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én holnap töltöm az 5. hetem és nekem is van egy enyhe folyásom. Holnap megyek dokihoz,de telefonon rákérdeztem,azt mondta sok nőnek van folyása a terhesség alatt,de amíg nem túl sok és nem szagos,akkor nincs gond. De akkor is maximum gombás fertőzést jelentene és az kezelhető terhesség alatt is,gond nélkül,tehát engem ezzel nyugtattak. Nem hiszem,hogy gond lenne nálad,nyugodj meg :)
2013. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!