Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, a terhes...

Mi a véleményetek, a terhes esküvőről vagy ha a vendég terhes a ballagáskor, amire hivatalos?

Figyelt kérdés
Esküvőnél menyasszony vagy az egyik vendég terhes,vagy mind kettő.

2013. szept. 30. 15:36
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Ballagást vesszünk,akkor diáklányra vagy az egyik vendég is lehet. Vendég ballagás napján szülne,az más téma.
2013. szept. 30. 15:53
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hetes terhesen mentem egy barát esküvőjére. Nem volt semmi extra, alkoholmentes koktélt meg vizet ittam, táncolni nem nagyon tudtam,mert akkora volt a lábam mint egy cipó, csak lassúztam a párommal, a többit úgy oldottam meg, hogy odavittem két széket a táncparkett mellé, az egyiken ültem a másikra föltettem a lábam és ott dalolásztam :-) Nagyon élveztem, ott voltam a végéig.
2013. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
82%

Végig olvastam a kérdező kommentjeit és a válaszokat is. Bocsi a kérdésért, de Ti értitek, hogy a kérdező mire akar kilyukadni? Egyetlen értelmes mondatot sem sikerült leírnia.

Az esküvős részét még csak-csak értem, de a ballagással mi a gond?? Ha terhes rajta egy vendég, a ballagás napján szül? Mi van??? :)

2013. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hetes vagyok és november 16.-án lesz az esküvőm. Engem nem izgat, hogy ki, mit szól. Magasról teszek rá :) Azért a papot előtte megkérdeztem, de ő sem ellenezte az egyházi szertartást. :)Őt is csak azért, mert nem tudtam, mennyire zavarja, hogy nagy hassal, gyakorlatilag még menyasszonyként végig ballagok a templomon. :)Szerintem már a papok nagy részét sem zavarja ez. Szeretjük egymást, ezért lett a gyerek is és Isten áldását kérjük. Ennyi :)Még azt is gondolom, hogy ma már az emberek 90%-át a terhes menyasszony látványa egyáltalán nem botránkoztatja meg. A szertartások egyenként fél órásak és a polgári és az egyházi esküvő nagy részén is le lehet ülni. Alkoholt én nem iszok. Nálunk utána egy vacsora lesz csak lakodalom nélkül, oda visz a kocsi majd, szóval remélem nem lesz megerőltető :)Sok boldogságot nektek is!
2013. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

2 hét múlva lesz az esküvőm,akkor 21 hetes leszek. Engem egyáltalán nem zavar,de gondolom mást sem.Majd 23hetesen megyek egy esküvőre is. Lehet nem fogom annyira bírni a tempót,mint a nem terhesek,de ugyanolyan boldog leszek :)


19 hkm

2013. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint, teljesen más 1 terhes menyasszony, mint 1 terhes vendég a ballagáson. Ballagás napján szül a kismama, akkor az már szülés témába tartozna.
2013. szept. 30. 19:38
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
13-as valaszolo epp ugyanezen tanakodtam amit irtal. Semmi ertelmeset eddig nem irt. Eleve a kerdes is zurzavar...es utana is minden amit irt...fogalmam sincs mit akar ezzel vagy mi a celja de nagyon ertelmetlen.
2013. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező te miről beszélsz????????
2013. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:

Semmiről nem beszéltem, csak próbálkoztam magyarázatot adni.


Valakinek van élménye, vagy tapasztalata terhes esküvőről? <-- kérdés ez lett volna igazán.

2013. szept. 30. 20:04
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
"1 terhes vendég a ballagáson. Ballagás napján szül a kismama, akkor az már szülés témába tartozna." és ezzel mit akartál kifejezni mert ennek se sok értelme van...
2013. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!