Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, a terhes...

Mi a véleményetek, a terhes esküvőről vagy ha a vendég terhes a ballagáskor, amire hivatalos?

Figyelt kérdés
Esküvőnél menyasszony vagy az egyik vendég terhes,vagy mind kettő.

2013. szept. 30. 15:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom ez poén vagy nem poén, én elég szabados gondolkodású vagyok (néha megbotránoznak rajtam a barátaim is), de terhesen nem mennék férjhez. Vagy még olyan korai szakaszban egy gyors kis esküvő családdal, vagy semmi.

Más kérdés, ha valakik nem akarnak összeházasodni, de babát szeretnének, hajrá, azzal semmi gond nincs, de pocakosan férjhez menni - nem tudom megmagyarázni, miért gondolom ezt - szerintem gáz. Ha becsúszott intézzék el gyorsan, amíg nem látszik. Számomra a vég egy ismerős pár, akik már évek óta jegyesek, halogatták az esküvőt, belevágtak a gyerekprojektbe, majd a terhesség végére összecsaptak egy lagzit mégis. MIÉRT? :D nem értem, komolyan. Ne megesett lányként pózoljak az esküvői fotóimon, persze elméletben nem érdekes, hogy más mit mond, de gyakorlatilag mindenki azt gondolja ilyenkor, hogy "na, becsúszott, elvetette magát". Nem tenném, kész.

2013. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
67%

Agyilag lefáradtam mire végigolvastam mindent. Igaz, még mindig nem értek semmit az egészből.


Én 34 hetesen voltam esküvőn. Semmi különleges nem volt.Alkoholt nem ittam, ez egyértelmű, meg keveset buliztam, mert nem nagyon bírtam. De elvoltam.

2013. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segitséget,ment a zöld kéz. Mi a véleményetek 1 kismama esküvőjéről, ha kismama terhesen megy férjhez?
2013. okt. 13. 08:48
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én válaszomat kéne töröltetni, hanem ennek az IQ bajnoknak a kérdését. "Terhes esküvő" stb. No comment.
2013. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Ti értitek, hogy a kérdező miért teszi fel újra ugyanazt a kérdést minden kommentjében?
2013. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
53%
Vagy egy unatkozó poéngyáros, aki már unalmas...vagy egy "túliskolázott"...
2013. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Egy kismama terhesen megy férjhez!? :) Hogy máshogy? :)

És még mindig tudja fokozni....

2013. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Kérdező,inkább menj aludni...:))
2013. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Bocsi lányok, csak próbáltam értelmesen megfogalmazni a kérdésemet. Terhes esküvőről véleményeket kértem,tapasztalatokat.
2013. okt. 23. 21:05
 40/44 anonim ***** válasza:
76%
Fogd már fel hogy nincs olyan hogy "terhes esküvő". A menyasszony lehet terhes. De te minden vagy csak értelmes nem.
2013. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!