Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, a terhes...

Mi a véleményetek, a terhes esküvőről vagy ha a vendég terhes a ballagáskor, amire hivatalos?

Figyelt kérdés
Esküvőnél menyasszony vagy az egyik vendég terhes,vagy mind kettő.

2013. szept. 30. 15:36
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig tök homály! :) Terhes esküvő!!! Ezen azóta röhögök, hogy először olvastam. :)

Max egy terhes nő esküvője, de terhes esküvő!! Jó esetben senkinek sem terhes az esküvő.

Hiába írt a kérdező még két kommentet, még mindig nem értem a ballagásos részt.

Egy terhes esküvő akkor teljesen más, mint egy terhes vendég a ballagáson, mert aznap szül... vagy valami hasonló. Komolyan a könnyem folyik! :)

13-as voltam!

Ja, és olyan édes a sok kismami! :)

2013. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Terhes nő esküvőjéről van szó, csak nekem terhes vagy babás esküvőnek tűnik. Szép ajándék lenne 1 fiatal srácnak,hogy a barátnője aki pár évvel idősebb nála, a fiú ballagására már nagy pocaku kismama lenne.
2013. szept. 30. 20:26
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem érteni mit akarsz.

Te vagy az idősebb lány. Azt a szuper ötletet agyaltad ki, hogy teherbe esel suttyomban és majd a fiúd ballagásán megjelensz gömbölyödő pocakkal! Mekkora öööööötleeeeet!!!!!!! :)

Addig hova dugod a pocakod?

Egy 18-19 éves fiú biztosan erre vágyik a ballagására! Tuti! Hajrá! Én szorítok! :)


Nagy az isten állatkertje.....

13-as voltam.

2013. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ennyire nem tudja saját magát kifejezni h írni se tud értelmesen inkább ne vállaljon babát. Ha meg tényleg az van amit a 13-as mond hááát pfff remélem vicc. Szerintem vmi IQ bajnok a kérdező :D :D :D
2013. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszolók
2013. szept. 30. 20:52
 26/44 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom,ez kemény...
2013. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

36 hetes terhesen mentem férjhez. Semmi extra, nem volt nagy felhajtás, sem tipikus menyasszonyi ruha sem, csak egy térd alá érő fehér csipkés ruha.

29 hetes terhesen voltam vendég egy általános iskolás ballagáson. Kb. 40 fok volt akkor, térdig érő nyakbakötős ruha volt rajtam. Ennyi.

Nem ittam alkoholt, nem táncoltam, nem ugráltam, amint elfáradtam, jöttünk haza. A sok kaja jó volt, mert terhesen állandóan éhes voltam, az egész menüsort végigettem. :)

2013. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
65%
38 hetes leszek, mikor 3 het mulva eskuvore megyunk...nem ertem miert lenne ez problrma, es foleg kit zavarna? a plusz dolog ami ezzel kapcsolatban tortent, hogy a parnak szoltunk, hogy utolso perces lemondasunk is lehet, de mivel kozeli barataink, mondtak is, hogy akar aznap is szolhatunk, sot ha ott dolyik el a magzatviz, osszekotik az eskuvot a tejfakasztoval:-D
2013. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Először csak azért nyitottam meg a kérdést, mert értelmetlennek tűnt és kíváncsi voltam, mi fog kisülni belőle, de így, a végére nem bántam meg, annyira jókat nevettem. Igaz, nem derült ki, hogy a kérdés egy részének mi értelme, de megérte végigolvasni, feldobta a kedvemet.
2013. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

A válaszaimnak semmi értelme nem volt. Örülök neki azoknak,akik nevetek is kérdésemen.


Mi a véleményetek 1 terhes menyasszony esküvőjéről?

2013. okt. 1. 14:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!