Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzek "magzatmozgást"?...

Miért érzek "magzatmozgást"? Nem vagyok terhes. Össze lehet keverni bélmozgással?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne tartsatok idiótának. A következő a helyzet: lányom másfél éves. A hasam sajnos nem igazán húzódott vissza, olyan, mint kb 16 hetesen. 2 hete érzek "magzatmozgást". Menstruációm pontos, normális, és van egy negatív tesztem, amit tegnap csináltam. Létezik mindezek ellenére, hogy terhes vagyok? Már tisztára megkattanok. Más is volt így?
2011. dec. 10. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Menstruáció és negatív teszt mellett kizártnak tartom, hogy terhes legyél. Ha viszont teljesen biztos akarsz lenni a dolgodban, menj orvoshoz! Talán az lenne a legjobb, ha a saját szemeddel látnád, hogy nincs ott semmi, mert addig úgyis ezen fogsz kattogni.
2011. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Volt hasonló. Én egy idő után elmentem a dokihoz. Csinált egy UH-t és akkor kiderült, hogy nincs bennem baba...

De egyik barátnőmnek volt 3 negatív tesztje, megjött a menstruációja pontosan a 4. hónapig. Mire elment dokihoz, már a 15-16. héten volt.....

Ha mozgásfélét érzel, szerintem menj el a dokidhoz.

2011. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

én is éreztem ilyet sokáig(évekig)

Talán most megy vissza a hasad.

Járt a hasam, ki is dudorodott fél oldalon.

2011. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Kedves 2. válaszoló! A barátnőd miért csinált tesztet, miből gondolta, hogy babát vár? Ő is ilyet érzett? Végül elmaradt a menstruáció, és azért ment orovshoz?

Kedves 3. válaszoló! Ez komoly? Ki is dudorodott a hasad? Megtudtad, mi okozta?

2011. dec. 11. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia, 2. vagyok. Kicsit émelygett, meg gyengének érezte magát folyamatosan, álmos volt állandóan.

+ már szerettek volna babát, tehát elméletben számított rá, de mivel negatív lett a teszt, nem foglalkozott a tünetekkel tovább. Igen, a 4. hónapban elmaradt a menzesze. :)

2011. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3. vok.

Megtudtam, de elfelejtettem. Csak emlékszem, egyszer olvastam valamit, s gondoltam: na , ha ezt tudtam volna, nem élek rettegésben évekig. Valami peteéréses dolog volt.

Ahogy ha 10 évvel korábban tudtam volna, hogy lehet belehasító éles szúrás peteérésre, és hogy barnázni is lehet, ha nem vagy is rákos: talán életbiztosítást sem kötöttem volna. Komolyan mondom. Senki nem mondta akkor.

Mindazonáltal: a barátnőmet úgy szülte az anyja, hogy 9 hónapig "menstruált", úgyhogy egy orvos azért egyszer megnézhetne.

Nekem járt a hasam. Oldalt. Szerintem alaklmanként kampányszerű visszarendeződésbe fogtak a belső szerveim, mert terhesség után sokáig nem mozdultak.

2011. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is másfél éves és én is ezen agyalok. Nekem viszont Mirenám van, igyúgy jön meg a menzeszem. És én is érzek mozgásokat. Mondtam is a férjemnek, hogy remélem nem jutott be kiskatona. Szülés után is éreztem ilyeneket, de olyankor sokan szoknak. De most?! Szerintem a beleink szórakoznak velünk. :)
2011. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat is!

Lehet, hogy orvos lesz belőle. A napokban kell megjönnie - amire egyébként minden szokásos tünetem megvan- azt még mindenképp megvárom, aztán majd meglátjuk.

2011. dec. 12. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, terhes voltál?
2013. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam terhes, de még jó darabig éreztem ezt a mozgást a hasamaban, (kb 1 hónapon át) aztán egyszer csak elmúlt.
2013. febr. 20. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!