Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mekkora volt 16 hetesen...

Nektek mekkora volt 16 hetesen a pocakotok?

Figyelt kérdés

[link]

16 hetesen a pocakom.Vélemények rola?Még nem tudom fiúcska vagy lány.Ha tippelnétek mit mondanátok rá fiú vagy lány?


2013. okt. 1. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem szinte semmi hasam nem volt még 16 hetesen, csak én láttam, hogy kezd gömbölyödni.
2013. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Uhh...hallod az én pocakom 16 hetesen még sehol sem volt...most vagyok 21 hetes és nem sokkal van nagyobb hasam, mint neked :) de lehet kislány, mert az én hasam is ilyen kerek és kislányom lesz :) de bízd a dokikra ők majd megmondják :) elvégre is ez a dolguk :) nekünk jut az izgalom
2013. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem lehet azért látszódik akkor jobban,mert dupla méhem van:)Bár láttam pár olyan képet,hogy 12 hetesen volt ekkora pocakja a nőnek:)
2013. okt. 1. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb ekkora mint a tiéd vagy talán egy picit nagyobb de nem sokkal. De mi ikreket várunk.
2013. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is láttam már 12 hetes kismamát, aki ment az első genetikai ultrahangjára és igen csak volt már pocakja. :) Gondolom ez is ahány ember annyiféle lehet.
2013. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyen az én hasam is és kisfiam lesz
2013. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
énis 16 hetes vagyok, és még énsem tudom a nemét, és nekem a tiednél 1 pocovel nagyobb hasim van :)
2013. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!