Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban jó a sok séta vizesedé...

Valóban jó a sok séta vizesedésnél? Használ vagy inkább nem tanácsos?

Figyelt kérdés
39+4 hetes km vagyok.Reggelre mindig szoktam érezni elég rendesen hogy vizes vagyok.Egyszer mintha talán itt olvastam volna erről a sétás dologról.Ma lehet mennénk du.-n valamelyik bevásárló központba és ugyebár az nem 2 perc.Szerintetek?
2009. nov. 8. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont az, hogy a sok ácsorgás és jövés menés vizesedést okoz. Ilyenkor sokat kell pihenni felpócolt lábakkal. Nekem mindíg használ. :)

37km

2009. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!!!!

De azért gondolom nem olyan nagy gond ha elmegyünk ma?!

Mert van bennem egy olyan is hogy hát ha a sétával tudok már egy kicsit a természetnek segíteni :-)))

2009. nov. 8. 07:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A séta nagyon jó, tényleg segítesz a természetnek! :)

Igyekezz sétálni, és ne nagyon álldogálni.

És amikor hazamentek feküdj le, a lábaidat emeld meg. Egyél sok almát!

Pár nap múlva Anyuka leszel, könnyű és gyors szülést kívánok Neked!

2009. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm neked is kedves második válaszoló!!!

Úgy várom már a napot hogy hihetetlen!!!!És olyan "furi" volt olvasni hogy azt írtad Anyuka leszel!Eddig is tudatosult bennem de hogy még így írják nekem olyan megható!!

Szép napot és jó egészséget!!!

2009. nov. 8. 07:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia Leendő anyuka :-)

Én se értem már, mert valaki azt mondja, ne sétáljak, van aki meg azt, hogy igen. Én a 37. héten kezdtem el egy kicsit vízesedni, de azt olvastam, hogy ilyenkor a baba már annyira lent van és nyomja a medencét ezáltal a véredényeket, hogy ettől van a vízesedés igazából. Én a mai napig sokat sétálok, tegnap is 5 órát gyalogoltunk, vásárolgattunk, semmi baja nem lett a lábamnak, viszont mikor egész nap lustizok és felpocolt lábbal könyvet olvasok, akkor estére sokkal nehezebb és dagadtabb az egész lábam. Ha bírod szusszal akkor nyugodtan vásárolj ma és ha úgy érzed, hogy elég volt akkor nyomás haza! Könnyű szülést! 37+3 hetes kismama

2009. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neked is nagyon szépen köszönöm a hozzászólást és a megszólítást is!!!!:-))))))

Jaj Istenem de "furi".Neked/tek nem az?Mennyi minden megfog változni,de ez így van jól.:-))))

2009. nov. 8. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia a 3. válaszoló vagyok! Bizony furcsa lesz, hogy jó pár hónap és valaki majd mamának fog szólítani (külföldön élek és itt mamázzák az anyukájukat a kicsik)Már a párom is Hajni Mamának szólít, sokszor én is elfordulok mert belekönnyezik a szemem, annyira fantasztikus dolog :-))). Ha meg a szülésre gondolok akkor is sírhatnékom van örömömben, mert már olyan szinten látni akarom a kis pocaklakómat. Még soha nem örültem semminek ennyire mint a kisbabánknak! Gondolom neked is hasonló érezelem hullámaid vannak! A legjobbakat neked :-)
2009. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!