Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Ma kiment a lábam...

Segítség! Ma kiment a lábam séta közben és elestem.35 hetes vagyok. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Semmi bajom nem lett a térdemre estem az sem fájt.Rögtön felpattantam és mentem is tovább.Légyszíves írjatok véleményeket,köszönöm szépen!Aggódom!
2011. máj. 26. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond. A magzatvíz tökéletes lökhárító.
2011. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzel fájdalmat akkor szerintem ne aggódj, az idegeskedés csak árt! Vagy hívd fel a dokidat ha nagyon nyugtalan vagy, és ő majd elmondja, hogy van-e szükség valamilyen vizsgálatra. Én 33 hetesen véletlen az asztal sarkának mentem neki, nagyon fájt, de nem lett belőle semmi baj, szerencsére. :)
2011. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én két héttel a szülés előtt estem hasra, de ösztönösen valahogy kifordultam. a térdemen a nadrág szétment, a térdem is vérzett.

a kis vacakom órákig nem mozdult meg, pedig egy rugdalozógép volt.

ez jan. 1-én volt, másnap irány a a fogadott dokihoz.

megvizsgált, és csak annyit mondott"minek mászkál annyit"

egy mogorva, de igen jó orvos volt:)

14-re voltam kiírva, és 14 én reggel 7-kor probléma nélkül

megszületett a kislányom.

ne aggódj feleslegesen, de ha mégis minden gondolatod e körül forog menj el a dokidhoz.

üdv.

2011. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisnita ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, semmi baj nem lesz. A babád olyan biztonságos kis fészekben van odabent, hogy hidd el fel sem tűnt neki ez az esés. :)

Nekem is kiment a bokám terhesen sőt anyósom 60 kg-s kutyája is nekem szaladt és fellökött és semmi baja nem lett a babámnak. De én azt hittem eltört a farcsontom úgy s.eggre estem :S

2011. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az ijedség ilyenkor sokkal nagyobb, ne izgulj!

Én 38 hetesen épp a dokihoz indultam, mikor a terasz lépcső tetejéről estem le (kb 2 méter), a lépcső mellé, a fűre, mert, hogy nincs korlát. Fogalmam sincs, hogyan, de hanyatt érkeztem. A nadrágom és kabátom háta szétszakadt, és rettentően megijedtem, pláne, hogy a baba vagy másfél órán keresztül nem mozdult, ami nála nagy ritkaság volt. Persze a dokihoz érve az uh volt az első, amin minden tökéletesen rendben volt:)


Azért vigyázz magadra, és boldog babvárást kívánok neked!

2011. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat!Nincs semmi bajom,meg sem éreztem az esést csak elgondolkodtam hátha a baba megérezhette.Igaz tényleg csak térdre estem ezért bíztam benne nem lehet baj.

Jó egészséget kívánok mindenkinek!

2011. máj. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!