Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti bennetek mikor tudatosult,...

Ti bennetek mikor tudatosult, h tényleg baba van, és h anyukák lesztek?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes vagyok.. Kicsit megijedtem az anyaságtól. De nagyon várom a picit! Ez normális,h az ember megijed először?!
2013. okt. 1. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megláttam a 2 csíkot azt hittem elájulok,még a hideg is kivert,leizzadtam..Elsőre összejött,pedig nem reménykedtem benne :) Aztán napról-napra jobban tudatosult,de talán a legjobban a 17héttől,mikor elkezdett rugdosni..mostmár egész nap az eszemben van a kis manóm :)


19+4 hkm

2013. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem már 5 hónapos a fiam,és még mindig ''furcsa hogy van'' :) de ha nem lenne abba belehalnék
2013. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16hetes vagyok de még mindig nem hiszem el. nem tudatosult azthiszem. még nem érzem mocorogni annyira csak ilyen bugyogásokat. Nem tudom szerintem ha a kezemben lesz sem fogom tudni elhinni. Mi már nagyon vártuk pedig és nehezen is jött össze de mikor meglattam a 2csikot megijjedtem én is. Mindig lesz olyan amitöl tartunk megijjedünk. ezen ne aggodj.
2013. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

4 évig vártunk rá, szóval a mai napig elég hihetetlen ennyi idő után, és igen, mindennek ellenére én is megijedtem, hogy most mi lesz :)


a 34. hétben vagyok, jó lenne lassan elhinni :)

2013. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is elég hamar összejött a baba, így nem volt olyan sok időm barátkozni a gondolattal, amivel tulajdonképpen egész kis korom óta játszadozom.

Azt hiszem igazán akkor tudatosult, amikor erőteljesen mocorogni kezdett, és tudatta, hogy ő bizony nagyon is itt van. :)

Bár néha még most is hihetetlennek tűnik, hogy nemsokára a kezemben tarthatom...


24+4 hkm

2013. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még mindig nem hiszem el, pedig már 37 hetes vagyok :) Mondjuk nekem az is évekbe telt, hogy megszokjam, feleség vagyok :D
2013. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17 hetes terhes vagyok. Első baba. Mostanában kezdtem érezni, hogy mocorog. Már nem ijesztő. De amikor megláttam a két csíkot a teszten akkor nagyon is az volt! Szinte bepánikoltam, aztán majdnem letargiába estem, hogy most mi lesz. Úgyhogy amit érzel az teljesen normális jelenség, még ha várja az ember lánya a babát akkor is .:-)
2013. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6 hónapos,de még néha emlékezetnem kell magam arra,hogy anyuka vagyok :)
2013. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok,h ennyien és ilyen jókat írtatok!

Kicsit most megnyugodtam.. Nyílván egy teljesen új élet kezdődik a babával.. Minden megváltozik.. Remélem jó anyuka leszek,de lesz mit tanulni az biztos :)

2013. okt. 1. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor megláttam a 2 csíkot, örömöt éreztem, pedig a férjem akart igazán gyereket, én kevésbé...Valami nagy nyugalom járt át és az érzés, hogy jól van ez így. Sütött a nap, és olyan nőiesnek éreztem magam, hogy el sem tudom mondani...Aztán kiszámoltam, mikor fog megszületni és este utánanéztem az asztrológiai jegyének...na akkor vert ki a víz. Megtudtam, hogy egy makacs, a legnehezebben kezelhető gyerekem lesz, aki akár meg is üthet, valamint belőlük lesznek a sorozatgyilkosok...Na, egész éjjel alig aludtam és egyenesen ellenszenvet éreztem a gyerekkezdeményem iránt. Aztán visszatértem a földre és próbáltam nem nagyon beleélni magam az egészbe, hisz a 12. hétig nagy eséllyel el is mehet...de ez sem ment nagyon. A 11. heti UH-on nagy meglepetésemre egy babaformájú valakit láttam, aki a gép szerint a hasamban volt...Rengeteg jele, tünete volt a terhességemnek, ekkor már a hasamon is látszott...de mégis olyan hihetetlen volt, hogy az a nagy buksijú valaki tényleg bennem van...Azóta láttam őt még egy UH-on. Azon már kevésbé lepődtem meg:) Viszont átkapcsoltak egy picit 4D-be, amit nem kellett volna, mert 2D-ben nagyon kis helyes, de 4D-ben olyan manószerű, hogy már szinte ijesztő, bár szerintem a gép nagyon is torzít...Na mindegy, igazából szerintem még most a 13-14. héten sem fogtam fel teljesen, mert az érzéseim nagyon is hullámzóak iránta...
2013. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!