Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit éreztetek amikor...

Ti mit éreztetek amikor megmozdult a kisbaba a hasatokban?

Figyelt kérdés

17 Hetes vagyok párszor már éreztem ilyen hullámokat a hasamban de már most ilyen erősebb lökéseket érzek .

Ti is így érzékeltétek?



2013. okt. 1. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

20 hetesen már bizonyos voltam, hogy amit érzek, az a baba, talán 19. hétben kezdtem először érezni valamit... olyan érzés volt, mintha kis légbubik mentek volna a beleimben mintha kissé felfújódtam volna... ezért sem voltam biztos, pedig nem voltam "gázos" :) szóval buborékozós érzést éreztem odabent.

nagyon gyengén éreztem én 19-20. hétben még, pedig igen erős volt a gyerek, már 22-24 hetesen hason keresztül érezni lehetett (páromnak mutattam is)

2013. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15. héttől éreztem apró remegéseket, aztán később pedig olyan volt mintha lufik durrantak volna szét a hasamban. 18. héten kaptam az első igazi rúgást a kisfiamtól. Most 20 hetesen már rendesen érzem, hogy pörög-forog, rugdos :-)
2013. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajjj még csak 10 hetes vagyok, és úgy irigykedem rátok!!!
2013. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem először mintha pukkant volna valami, pedig nem vagyok kissúlyú.20 hetesen éreztem utána megint, onnantől a szülésig mindennapossá vált.
2013. okt. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is már annyira várom hogy érezhessem a picit :) Sajnos a kérdésedre még nem tudom a választ.

14+5

2013. okt. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

aha én is ugyan ezt érzem :)))

Ti meg ne aggódjatok hamarosan megmozdul a pici babátok

figyelgessétek :)))

2013. okt. 2. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:

14 hetesen éreztem először a remegéseket, izomrángásnak hittem. Aztán feltűnt, hogy ott érzem, ahol a baba van (magzati szívhanghallgató miatt tudtam, hogy hol van)

Aztán most 16 hetesen mindennap szoktam a remegéseket érezni, de az igazi rúgások, és erőteljes mozgások még váratnak magukra.

2013. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!