Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok, ma...

26 hetes kismama vagyok, ma voltam terhesgondozáson, és a méreteink 27 hetes törpinek felelnek meg. Gravida a továbbiakban?

Figyelt kérdés

a doki azt mondta ne, mert meg is kell még szülni, a védőnő viszont kifejezetten ajánlotta, mert a picuri ki fog belőlem szívni mindent.

most vajon hagyjam abba, vagy ne?


2013. okt. 2. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én orvosom azt mondta, hogy szedhetem a Gravidát, de ne minden nap. Mondjuk minden második, harmadik, negyedik nap, ahogy eszembe jut. Így is teszek, egyedül a vasat szedem minden nap.

Orvos kontra védőnő "vitában" egyébként mindig az orvosnak szoktam hinni (de ez nem biztos, hogy mérvadó, nekem sajnos sültbolond a védőnőm).

Egyébként pedig az is simán lehet, hogy egy héttel tényleg előrébb jársz már (vagyis egy héttel korábban fogant a baba, mint a számított kor alapján).

2013. okt. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azert azt vefd szamitasba h ok se mernek pontosan. Az az egy het meg semmi elterew szerint. Nekem tobb mint ket hettel nagyobbnak saccoltak es azt mondtak nm fogom birni megszulni. Erre 2700g volt es 50cm :-)

De meg igy se mondta a doki h hagyjam abba a vitanun szedeset.

Ha gondolod tenyleg szedd par naponta. :-)

2013. okt. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a vitamin kell (mindegy, milyen), mert a baba, ami neki kell, az anyai szervezettől veszi (venné?) el. Ehhez olyan változatosan és annyi mindent kellene enned... Kivitelezhető?


a dokik sem mérnek pontosan, nekem egy hét sem volt a nőgyógyászati és a 4D-s között, és több, mint egy hét különbség volt a korában. Pedig tudom, mikor fogant, mert lombikbaba :) A következő vizsgálaton meg megint a "korának megfelelő" méretei voltak :)

2013. okt. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is erre gondoltam igazából, hogy nem minden nap, de jobbnak láttam megkérdezni :)
2013. okt. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!